گرجستان گیبس مشترک یک به روز رسانی جدید به او Instagram حساب به بحث اخیر او انگیزه و او چگونه موفق سطوح انرژی خود را.

در دوشنبه, فوریه 3, استرالیا, بمب, در زمان به محبوب پلت فرم رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن یک عکس نمایش به صورت اسلاید از خودش در لباس تمرین. در عنوان او شامل یک پیام طولانی که در آن او آدرس او چگونه گوش به آنچه بدن نیاز دارد. این مدل همچنین با تاکید بر اهمیت تعادل و داشتن یک روال.

“من پیدا کردن انگیزه من خوب است روال ساخت یک لیست برای روز های آینده و استفاده مناسب از آن یادآوری برنامه بر روی آی فون خود را برنامه ریزی چه وقت به شما کار کردن و یا prebooking در کار کردن کلاس های مدیتیشن و تصدیق کلمات یا جملات که مربوط به چگونه شما احساس می کنید” گیبس نوشت: در بخشی از پیام خود را.

برای عکس گیبس ایستاده در مقابل یک پنجره بزرگ در یک اتاق به خوبی روشن در حالی که قابل توجه به شمار متفاوت است که برجسته زوایای مختلف از بدن او. تصاویر گرفته شده در Lancemore هتل در سیدنی استرالیا با توجه به تگ های او اضافه شده به پست.

بور, بمب لرزاند همه سیاه و سفید دو تکه تمرین تنظیم شده است. در قسمت بالای بدن او تا به حال در یک سینه بند ورزشی با ضخامت تسمه که به بیش از شانه اش. بالا همچنین ویژگی های پایین برش یقه که نشسته پایین در گیبس’ قفسه سینه قرار دادن او کافی رخ بر روی صفحه نمایش. بالا گسترش به اواسط معده ارائه بسیار کمی از پشتیبانی.

مشاهده این پست در Instagram

بیدار شدن از خواب پس با انگیزه و تجدید بسیاری از شما بپرسید که چگونه من با انگیزه ماندن و راستش من نه با انگیزه تمام وقت من یو پی اس و فراز زندگی درست مثل شما من تا به حال یک زن و شوهر از ماه که در آن بدن من بود گریه کردن برای بقیه بنابراین من کار نمی کند, من آموخته ام, زیبایی, تعادل بدن خود را همیشه به شما بگویم آنچه در آن می خواهد *حتی اگر آن را یک kitkat & برگر شب* * * * اما آنچه که من انجام دهید پیدا کردن انگیزه من خوب است روال ساخت یک لیست برای روز های آینده و استفاده مناسب از آن یادآوری برنامه بر روی آی فون خود را برنامه ریزی چه وقت به شما کار کردن و یا prebooking در کار کردن کلاس های مدیتیشن و تصدیق کلمات یا جملات که مربوط به چگونه شما احساس می کنید در این هفته بوده است “من امن & im خوب” & احتمالا مهم ترین خواب من نمی تابع زیر 8 ساعت و شما احتمالا نمی ❤️ @lancemorehotels ارائه راحت ترین خواب در تاریخ تا کنون ????

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط گرجستان مای گیبس (@georgiagibbs_) در

گیبس تیمی بالای او با یک جفت از تطبیق دوچرخهسواری کوتاه که نشستن فقط بالاتر از او bellybutton. شورت باید ضخیم الاستیک که چسبیده به بدن او نمایش خود را itty bitty کمر. با توجه به برچسب لباس خود را از الو یوگا یک نام تجاری است که اغلب همکاران با مدل ها و اثرگذارندهها در رسانه های اجتماعی.

گیبس عینک مو طلایی به عقب کشیده در یک موی دم اسبی در حالی که ترک دو رشته سست در جلو است که به کمک قاب صورت. بمب به نظر می رسید به پوشیدن کمی به هیچ آرایش, نمایش زیبایی های طبیعی خود را.

عکس یک ضربه با 719,000 طرفداران. در کمتر از یک روز و عکس های بیشتر از جذب 15,200 دوست دارد و بیش از 100 نظرات. کاربران از پلت فرم رسانه های اجتماعی در بخش نظرات به ستایش او عنوان و بیان خود را تحسین گیبس.

“عاقلانه عبارت از مطلق ملکه!” یک کاربر chimed در.

“شما goooooo دختر” پاسخ داد: یکی دیگر از فن اضافه کردن یک زن و شوهر از صورتی sparkly قلب.

“عشق این و بنابراین می تواند” یک سوم کاربر اضافه شده از جمله یک قلب قرمز در پایان دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im