استرالیایی, دخترک معصوم, Steph Rayner شل با یک کتاب در سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه: ‘قهوهای مایل به زرد. خواب. به عنوان خوانده شده. تکرار.’

Steph Rayner flaunted او را به شکل باور نکردنی به او 556,000 Instagram followers on پنج شنبه بعد از ظهر توسط های خیره کننده عکس از خودش آرامش در سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه.

در این عکس او را نشسته بر روی لبه از آنچه در ظاهر به یک صندلی فرفورژه. او برگزار شد یک کتاب در دامان او اما نشان می دهد که عنوان آن—چیزی شبیه یک نشانه کیر بین ران.

او صندلی نشسته بر روی چیزی شبیه یک دوم داستان بالکن و یا ایوان. سفید نرده طراحی شده به طور مشابه به صندلی خود را کشیده در مقابل او. Steph نمی نشان می دهد محل از عکس او اما نگاه مانند آن را ممکن است خود گرفته اند و در خانه اش. زمینه سبز خشن با انواع بوته ها و درختان دیده می شود می تواند فراتر از نرده های بالکن.

هر او عنوان Steph شد با بهره گیری از یک چرت کوتاه زمانی که عکس گرفته شده بود به عنوان او نوشت که او متناوب بین برنزه چرت زدن و خواندن.

از آنجا که او در آفتاب, اتصالات که Steph عینک سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه در حالی که خواندن خارج است. لباس شنا خود را به او flattered اصلاح شکل و نمایش کافی او رخ و معوج شکم. او بالا-برش پایین نشان داد که تورم از عقب او و او باب روز ران.

کشش او را در مقابل او Steph حل و فصل کتاب او در دامان او با دست خود را آزادانه قلاب زیر آن را به نگه داشتن آن از افتادن. Steph زاویه صورت خود را به سمت خورشید به او اجازه دهد شارپ ویژگی های صورت برای گرفتن نور طبیعی است.

آن نگاه مانند او ممکن است با پوشیدن یک نور نرم افزار آرایش و از جمله رژ لب, ریمل مژه و ابرو و سایه چشم و ابرو بوش. او موجی تیره مو آبشاری پایین خود را به عقب غلت بیش از قاب صندلی.

طرفداران او به نظر می رسید به درک جدید ها. آن را به سرعت متصلب تا بیش از 16,800 دوست دارد و بیش از 160 نظرات. ده ها تن از مردم در زمان او به بخش نظرات به تعریف ، چند طرفداران می خواستم به دانستن آنچه که روال تناسب اندام او استفاده می شود برای حفظ خودش در چنین شکل فیزیکی خوب است. حداقل یک نفر فکر او مثل مگان فاکس.

“راه من فک فقط کاهش یافته است این است که بی عیب و نقص,” یک نفر بوده.

“هر آنچه که شما در حال انجام کار است که شما در حال خیره کننده” نوشت: یکی دیگر از تحسین تاکید بر نقطه نظر خود را با یک شعله از emoji.

“این خواهد بود که من هر 3 روز یادبود آخر هفته” گفت: یک سوم شخص در کنار چندین emoji.

کاربران مختلف می خواستم به دانستن آنچه که کتاب او در خواندن.

“چه نام این کتاب است که نگه می دارد تا خود را با خلق و خوی خوب???” یک چهارم کمک کننده خواسته است.

دیروز, Steph مشترک سه گانه-عکس به روز رسانی است که به او نشان داد تاب توت فرنگی-رنگی athleticwear مجموعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>