استرالیا نخست وزیر پشتیبانی از تغییرات که

کانبرا: استرالیا نخست وزیر می گوید دولت او همکاری خواهد کرد با همفکر کشورها برای تغییر سازمان بهداشت جهانی.

استرالیا موافقت خود با ایالات متحده است که ایالات متحده آمریکا آژانس نیاز به بررسی شود اما استرالیا همچنان به حمایت از این سازمان کار ارزشمند در اقیانوس آرام.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کارگردانی کرده است دولت او به یخ که بودجه این ادعا را نمی کند کافی ارائه گزارش های اولیه در coronavirus.

نخست وزیر اسکات موریسون روز جمعه به خبرنگاران گفته: چه اتفاقی می افتد در رده بالای این سازمان و چگونه آنها کار من فکر می کنم نیاز به تغییر.

استرالیا همچنان به حمایت از این تغییر با همفکر کشورها که نگرانی های ما موریسون گفت.

چه تصمیم نهایی ایالات متحده در نهایت طول می کشد در بودجه خواهد بود یک موضوع برای آنها. ما قطعا می خواهم برای دیدن بهبود مجموعه ای از ترتیبات در که و ما همچنان به فشار برای که از طریق انجمن ها به عنوان یکی از شرکت کنندگان به عنوان یک عضو به عنوان کسی که می داند و علنا متحده ارزش کار است که آن را بر روی زمین.

بنابراین من فکر می کنم که یک سازنده اما نه بی چون و چرا شریک او اضافه شده است.

منبع: AP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>