اولیویا Mathers خود قاتل کشف دوباره در Instagram و طرفداران او را کاملا دوست داشتن دید.

دلار استرالیا ççê ی در زمان به حساب او در صبح روز یکشنبه به گسترش او “شنا گالری” حتی بیشتر با یک ضربه محکم و ناگهانی جدید آورده است که برخی از گرما جدی به او غذا. در عکس اولیویا دیده می شد ایستاده در داخل خانه بین یک مجموعه از کف به سقف پنجره که اجازه دهید فقط در مقدار مناسب از نور خورشید است. او کشیده و یک دست بالا و استراحت آن را بر روی دیوار کنار او به عنوان او peered از طریق یکی از دهانه های با شرجی خیره.

هر چند نه در ساحل, اولیویا هنوز تصمیم به رخ کشیدن او مجنون هیکل در یک کوچک لباس شنای زنانه دوتکه در تحریک شات به دلیل “شیوه زندگی و اعتماد به نفس آنها را تشویق کنند.” او تصمیم گرفت تا برای یک حال دو قطعه از قلب خورشید و شنا کردن در یک خاکستری و سفید الگوی snakeskin که برجسته او زرق و برق دار همه-بیش از قهوهای مایل به زرد. طبق معمول شنا افتخار به طور جدی با نشاط طراحی است که آیا راه بیشتر نشان از پوشش تا هر چند بور بمب را 570,000 پیروان به سختی به نظر می رسید ناراحت خوانده شده گروه.

اولیویا حیرت زده در یک افسار به سبک بالا با تسمه نازک که نمایش او اسلحه. این قطعه همچنین شامل مجموعه ای از بسیار کوچک به شکل مثلث فنجان و یک یقه غوطه وری که در سمت چپ یک زیبا از رخ خوب بر روی صفحه نمایش. برای یک پیچ و تاب و منحصر به فرد این پوشاک به حال یک مجموعه فوق العاده که روابط پیچیده در اطراف مدل را باب روز میانی به برجسته معده تخت و باریک قاب.

برای تکمیل نگاه استرالیا زیبایی sported یک جفت از تطبیق پایین لباس شنای زنانه دوتکه است که مسلما حتی بیشتر risque از بالا به نیمی از شنا. تعداد مجاز اولیویا به رخ کشیدن او باب روز و منحنی به لطف daringly بالا-برش و طراحی آن نیز به طعنه یک نگاه اجمالی از او هلویی derriere. در ضمن آن نازک string تسمه گره خورده بود در کمان خوش طعم در ارتفاع بالا بر روی باسن خود را به منظور جلب توجه بیشتر به وضعیت کمر و شکم.

در این عنوان از پست Olivia به او گفت که طرفداران نباید شوکه شده بود که او در یک لباس شنای زنانه دوتکه, و آن را قطعا به نظر نمی رسد مانند آنها. بلکه کودکان را مخاطبان رفت برای ضربه محکم و ناگهانی است که در زمان نگارش این متصلب است تا بیش از 17,000 دوست دارد در آن برای اولین بار چهار ساعت از رفتن زندگی می کنند. ده ها حتی در زمان خود تحسین یک گام به جلو و سمت چپ یادداشت در بخش نظرات منطبق بر گیج فک انداختن نگاه کنید.

“وای! چنین خیره کننده عکس” یک نفر نوشت.

یکی دیگر گفت که اولیویا بود “قطعا بدن اهداف است.”

“شما همیشه نگاه شگفت انگیز به خصوص در bikinis!” اظهار نظر یک سوم است.

“شما تعریف زیبایی” کنایه آمیز یک چهارم.

طرفداران مجبور به حرکت به مراتب پایین اولیویا را Instagram خوراک به دست آوردن یکی دیگر از نگاه او در یک لباس شنای زنانه دوتکه. در اوایل این هفته, مدل مشترک یکی دیگر از مجموعه ای از جرقه بزند که او را دیدم با بهره گیری از یک روز زیبا در ساحل دریا در یک نامتقارن دو قطعه. که نگاه نیز ثابت محبوب درآمد بیش از 22,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de