بمب, تناسب اندام, مربی, Kayla Itsines در زمان به رسانه های اجتماعی در اوایل امروز به جولان دادن او مناسب بدن در یکی دیگر از پورنو تمرین گروه. پس او برای اولین بار ایجاد Instagram account, مربی تناسب اندام است نشان داد او معروف abs در انواع گسترده ای از تمرین دنده اما امضای او ساز و برگ همیشه, پستان بند, زوج با برخی از تلویزیون های کوتاه کوتاه. در آخرین به روز رسانی که اضافه شد به او خوراک, مدل گیر به ریشه های خود را تاب اساسی همان ساز و برگ است که برای اولین بار ساخته شده او معروف است.

در زرق و برق دار جدید, selfie, تناسب اندام نرم افزار مطرح شده در وسط سالن خوراکی یک عکاسی از خود در آینه فقط در مقابل او. او اندکی لبخند بر روی صورت خود در حالی که پوشش بخشی از چشم و بینی با حجیم مورد گوشی. Itsines به نظر می رسد آماده برای عرق جلسه پوشیدن تاریک و قفل عقب کشیده در بالا و مستی. برای تمرین شیک نگاه او افزود: یک برنامه زیبا از آرایش که شامل خط چشم, ریمل مژه و ابرو ریمل برجستهنگار و رژ لب.

قاتل او را رقم بر روی صفحه نمایش کامل در پایین برش قرمز سینه بند ورزشی و یک جفت فوق العاده کوتاه, سیاه, کوتاه,. رسانه های اجتماعی ستاره فیلم سکسی شکم و تر و تمیز پاها در مرکز صحنه و او رقابت این گروه با یک جفت جدید-به دنبال سفید کفش. در عنوان از سهم او گفت که طرفداران او که برای آخرین هفته از عرق چالش او این است که مصرف بیش از عرق Instagram صفحه.

در فقط یک کمی بیش از یک ساعت پس از رفتن زندگی می کنند آن را به دست آورده smokeshow یک تن از توجه از طرفداران او ، racking تا چشمگیر 9,000 دوست دارد و همچنین بیش از 30 نظرات. برخی از Instagrammers گرفت و به عکس به اجازه دهید او را می دانم که او به نظر می رسد خیره کننده در حالی که دیگران بی شماری raved بیش از او بی عیب و نقص ، چند تا به حال هیچ کلمه و تصمیم گرفتند به نظر با شعله قلب, و قلب و چشم از emoji به جای.

“شما الهام بخش است. با تشکر از شما” یک فن اظهار نظر اضافه کردن یک قلب قرمز از emoji.

“خیلی غم انگیز است که این آخرین هفته از این چالش است. من دوست دارم این تمرینات بیش از نرمال آنهایی که…,” دوم Instagrammer نوشت.

“بساز میخوام این همه فردا خیلی غمگین چالش این است که بیش از واقعا عاشق تمام تمرینات” یکی بیشتر اضافه شده است.

در اوایل این هفته Inquisitr مشترک که مربی تناسب اندام sizzled در یکی دیگر از داغ نگاه کنید که زمان در همه قرمز و برگ است که متشکل بود از یک سینه بند ورزشی و مطابق با شورت. که در عکس نیز به دست آورد بررسی بیحوصلگی حرف زدن برای استرالیا زیبایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de