استرالیا Bomshell ابی میل زدن می پوشد چیزی تحت, تور ماهیگیری, Jumpsuit در لاسی Instagram تصویری

ابی میل زدن فرستاده کاملا چند پالس مسابقه میان او و طرفداران بسیار زیادی در صبح روز شنبه با توجه به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک تحریک تصویری که دیدم او با پوشیدن چیزی تحت آشکار تور jumpsuit. این جوراب ساق بلند, تصمیم گرفتند برای رفتن بدون لباس زیر در نشاط لباس بود که به طور کامل مشاهده کنید-از طریق ارائه یک نمایش بزرگ از چوب اسکنه خورده ، در حالی که اندک ساز و برگ سمت چپ کمی به تخیل — او انگیز دارایی های باقی مانده بودند به خوبی در بینایی برای مخاطبان به تحسین — استرالیا ççê ی پرداخت نزدیک توجه به لوازم جانبی. او تیمی که یک تکه مطابق با چکمه های مچ پا و افزود: مقدار زیادی از bling با درخشان طلا طلا و جواهر.

ابی و نشان داد نگاه وحشی در یک عکاسی از خود ویدیو گل به تاش سلطانه “در جنگل.” پست وسوسه انگیز اتاق خواب کلیپ که به تصویر کشیده و او را از دروغ گفتن در تخت سفید و ترد ورق. بمب به برخی از جدی شرجی vibes او به عنوان lounged در شکم او آرام تاب باسن خود را به جریان موسیقی است. این کودک coquettishly قرار داده و پاهای خود را تا عبور او مچ پا و swaying در ریتم است.

این ویدئو شروع کردن با او زل زده به دوربین خیره شدید. او شورتی, لب کمی pursed و موهای او را فرا گرفت به سمت سقوط بیش از چهره خود را در کثیف مد. اگر چه سرکش او قفل پوشش نیمی از ویژگی های زیبا, طرفداران هنوز هم می تواند او را متوجه شیک و طبیعی به دنبال گلم. ابی لرزاند مات و صورتی رنگ بر روی لب های سرسبز و برجسته او تکان دهنده چشم با یک لمس از ریمل مژه و ابرو.

استرالیا زیبایی را دیدم خوب نگاه اجمالی از او فراوان رخ در وسوسه انگیز در برخواهد داشت. این jumpsuit بود آستین پایین-کاهش تعداد که ایجاد یک سخاوتمندانه دکولته منطقه نشان بسیار کمی از پوست است. یک لایه گردنبند ساطع اطراف گردن او خواستار توجه و حتی بیشتر به سینه کلان, دارایی. قطعه بود مطابقت کامل به بزرگ گوشواره و افزود لمس پیچیده به risqué getup.

ابی بزرگنمایی بر روی صورت به نمایش گذاشتن ظریف آرایشی و پس از آن با هدف گیری بیش از شانه خود را به او نشان دهد مجسمه هیکل. 31-در سال گیج flaunted او را غنیمت هلویی و باریک سوزن و نمایش داده می شود او براق کفش. او چکمه های پلت فرم بودند براق توری تا طراحی ورزشی, دلپذیری پاشنه بلند و مناسب آزادانه در اطراف او ظریف مچ پا.

زرق و برق دار, مدل, زیر نویس گونه های برامده با سیاه قلب emoji که به نظر می رسد به آینه رنگ لباس خود را. او افزود: لاسی با شیطان emoji و همچنین شامل یک پنجه-نسخه قابل چاپ emoji که ظاهرا اشاره او گربه, لیلی. پست ارسال شده طرفداران به دیوانگی, racking تا بیش از 45,800 دوست دارد و نزدیک به 620 نظرات فقط در چهار ساعت از رفتن زندگی می کنند. مقدار زیادی از پیروان شدند لال توسط تحریک آمیز و توسل به emoji برای بیان افکار خود را در این ویدئو. دیگران احساس کمی بیشتر الهام گرفته از ترک احساساتی پیام برای سیگار-مدل داغ.

“عشق fishnets [چهار آتش emoji و دو درخشان-قلب emoji] کاملا زرق و برق دار” خواندن یک نظر ازمایش کرده با یک, برخورد emoji و یک جفت از گل رز از emoji.

“حتی نمی تواند تحمل شما در ماهیگیری [جیغ چهره emoji و آتش emoji] فراتر از کلمات چقدر داغ این است که” اعلام کرد: یک دوم فن اضافه کردن یک سرازیر شدن آب دهان-صورت emoji.

“کاملا baddest در جهان [آتش emoji] مستقیم تا بی عیب و نقص,” گذراند سوم شخص, به دنبال یک قلب-چشم emoji و بالا بردن دست از emoji.

“Australias [sic] مدل بالا در فیلم کاملا بی بها my love,” raved یک چهارم Instagrammer پایان با یک رشته طولانی از چاپلوس emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>