آشویتس موزه را از تماس آمازون انتخاب های ضعیف برای دومین بار در این هفته

دروازه ورودی اصلی به آشویتس و آن “Arbeit Macht Frei’ ثبت نام. آرتور Widak/NurPhoto via Getty Images

در طول زمان در تاریخ جهان که در آن راست و احساسات یهودستیزانه بسیار افزایش آشویتس‑برکناو یادبود و موزه دولتی در خدمت به عنوان یک منبع حیاتی برای راه های که در آن ما روند گذشته و حال. این موزه بسیار سرسخت حضور در رسانه های اجتماعی و این هفته در این موسسه اظهار نظر در یک صحنه جدید آمازون سری اصلی شکارچیانکه می گوید داستان از vigilante Nazi hunters زندگی در 1970s شهر نیویورک است. در بیانیه این موزه ابراز ناامیدی در یکی از نمایش خلاق انتخاب: در یک صحنه که می گیرد در آشویتس شخصیت ها آشکارا مجبور به قطعه در یک بازی از “انسان شطرنج است.”

“آشویتس بود پر از وحشتناک درد و رنج مستند در حساب از بازماندگان” موزه اظهار داشت: در یک صدای جیر جیر. “اختراع جعلی بازی انسان شطرنج…نه تنها خطرناک حماقت & caricature. همچنین استقبال آینده منکران. ما افتخار قربانیان با حفظ صحت و دقت.” این نظر مشخص شده و بار دوم در دو روز که این موزه در زمان آمازون به کار: در 23rd موزه به نام پلت فرم برای ارائه یهودستیزانه ادبیات برای فروش.

به عنوان برای شکارچیانآن را قطعا به نظر می رسد عجیب و غریب و خلاقانه انتخاب به ارایش کاملا درست وحشت از آشویتس با یک ایده که به نظر می رسد مانند آن را می شود بیشتر در خانه در یک campy دیدم فیلم. به همین دلیل مستمر تفسیر فرهنگی از موسسات مانند آشویتس‑برکناو یادبود و موزه دولتی بسیار مهم و حیاتی برای جمعی گفتمان: بدون چک و نقد تاریخی, داستان, خاص, خلاق, آزادی می تواند سایه و شکل دادن به درک ما از گذشته است. است که می گویند که نشان می دهد دونده نباید اجازه داده شود به آزادی خلاق اما توجه عمیق از بهترین شیوه لازم است که این موضوع مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>