Aus دانشمندان شروع به تست دو پتانسیل COVID-19 واکسن

ملبورن: دانشمندان در استرالیا گفت: آنها را آغاز کرده اند تست دو بالقوه واکسن برای COVID 19 در “نقطه عطف” آزمایشگاه آزمایش به عنوان بخشی از یک مسابقه جهانی برای توقف این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

دانشمندان در کشورهای مشترک المنافع پژوهش های علمی و صنعتی سازمان (CSIRO) استرالیا ملی علوم گفت: آنها در حال آزمایش COVID-19 واکسن نامزدها برای اثر بخشی.

آنها همچنین ارزیابی بهترین راه برای اداره این واکسن برای حفاظت بهتر از جمله داخل عضلانی تزریق و روش های نوآورانه مانند یک اسپری بینی برای این ویروس که تا کنون آلوده بیش از 930,000 نفر کشته و بیش از 46,000 در سطح جهان است.

“ما شده اند مطالعه سارس CoV-2 از ژانویه و آماده شدن برای آزمایش اولین واکسن نامزدها به عنوان به زودی به عنوان آنها در دسترس هستند” استاد ترور درو مدیر استرالیا بهداشت حیوانات آزمایشگاهی (AAHL) در بیانیه ای گفت.

“ما به دقت متعادل عامل در سرعت با نیاز حیاتی برای ایمنی در پاسخ به این جهانی بهداشت عمومی اورژانس گفت: جلب کرد که منجر CSIRO را COVID-19 ویروس و واکسن کار می کنند.

این آزمایش انتظار می رود به مدت سه ماه در جریان است در CSIRO بالا مهار امنیت زیستی تسهیلات در AAHL محققان گفتند.

برای آماده شدن برای بیماری شیوع در سال گذشته CSIRO همکاری با ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) یک گروه جهانی است که هدف آن از خط خارج شیوع بالا بردن سرعت توسعه واکسن.

در ماه ژانویه CEPI مشغول CSIRO برای شروع کار بر روی ویروس سارس CoV-2 باعث می شود که بیماری COVID-19 گفتند.

در مشاوره با سازمان جهانی بهداشت, CEPI شناسایی کرده است واکسن نامزدها از دانشگاه آکسفورد در انگلستان و Inovio داروسازی در ایالات متحده به انجام اولین پیش بالینی در CSIRO با بیشتر نامزدها به احتمال زیاد به دنبال دارد.

“آغاز کانديد واکسن تست در CSIRO یک نقطه عطف مهم در مبارزه با COVID-19 ساخته شده ممکن است با همکاری هر دو در استرالیا و سراسر جهان,” CSIRO اجرایی لری مارشال در بیانیه ای گفت.

“مقابله با بیماری و حمایت از سلامت بهتر نتایج طول می کشد یک رویکرد سلامت,” مارشال گفت.

CSIRO اولین تحقیقات سازمان در خارج از چین به تولید کافی سهام این ویروس را قادر می سازد قبل از مطالعات بالینی و پژوهش در COVID-19.

این سازمان با موفقیت تاسیس یک بیولوژیکی مدل در ماه فوریه به تایید بلاگها واکنش نشان می دهند به SARS-CoV-2 — ویروس است که باعث COVID-19.

محققان به سرعت پیشرفت به تحصیل در این دوره از عفونت در حیوانات — یک گام بسیار مهم در درک اگر یک واکسن به کار خواهد کرد.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>