August Alsina می گوید که او نیاز به پاک کردن هوا’ درباره Jada Pinkett Smith ارتباط پس از سال ها از شایعات

August Alsina معتقد است که او تصمیم اخیر خود را به تایید رابطه گذشته با Jada Pinkett Smith لازم بود برای او را به انجام.

Alsina به تازگی صحبت به کرکس در مورد در حال حاضر ویروسی کلیپ از خود اعلام به جهان است که او و بازیگر شد دوستیابی برای لحظه ای کوتاه در زمان هر نفر. در طول مصاحبه از او پرسیده شد که چرا او احساس نیاز به جلو آمده و در حالی که چت در مورد آخرین آلبوم این محصول سوم: وضعیت اضطراری با صبحانه باشگاه میزبان Angela Yee. او گفت که اگر چه او نمی خواهم به افشای زندگی دوستیابی خود را در راه انجام شایعات را آغاز کرده بود بر آنچه که او در تلاش بود به انجام کار خود را. در آغاز رابطه خود را با Pinkett Smith, خواننده گفت که او به عنوان متمرکز در مورد چگونه عشق را به او صدمه دیده است در آینده تصمیم خود را برای ابراز ” عشق خارج و ظاهر.”

“اما هنگامی که من کردم به گام از آن و خارج از آن خواهد بود وجود آوردن مردم چگونه به من نگاه کرد و توجه من به او گفت:” از پیامدهای وقت خود را با هم. “مردم به من نگاه کرد که این مشکل که فوق العاده بود بی پروا مثل من هل دادن کسی را. من واقعا نمی خواهم که. من نمی خواهم صدا که به ویژه هنگامی که آن را نیست حقیقت است.”

LOS ANGELES, CA - JUNE 25: August Alsina (L) and Jada Pinkett Smith at the 2017 BET Awards at Staples Center on June 25, 2017 in Los Angeles, California.
  Paras گریفین / گتی ایماژ

این “نلا” خواننده ادامه داد: به می گویند که او از دست رفته “مشارکت” و دیگر سرمایه گذاری کسب و کار به عنوان یک نتیجه از بودن با سابق خود. اگر چه او می دانست که Pinkett Smith جدا شد و از شوهرش, Will Smith, او گفت: به درک این وضعیت به عنوان اگر او یک homewrecker که او از ذهن نیست صحبت کردن در برابر تا امرار معاش خود در معرض خطر بود.

“من دوست ندارم که چگونه است که شروع به رشوه دادن با من زندگی و امور مالی,” او توضیح داد. “من احساس لازم را به آن را دریافت کند از روح من و روشن شدن هوا.”

او همچنین به اشتراک گذاشته شده است که راه برخی از مارک های درمان او را ناراحت کننده برای هر دو او و سه فرزند خود را. سال گذشته او بیش به عنوان قیم قانونی خود را به سه برادرزاده پس از او خواهر چاندرا تسلیم به سرطان در سال 2018 است. به عنوان یک پدر به او گفت او باید تمام درآمد او می تواند و نمی خواهید برای ادامه به از دست دادن در معاملات به دلیل شایعات. پس از صحبت های حقیقت خود او می گوید که برخی از برندها که در ابتدا حمایت از کار کردن با او باید عذرخواهی او را متهم به آینده در بین اسمیت ازدواج. این زن و شوهر در مورد بحث هفته گذشته و روشن است که Pinkett Smith و Alsina با هم زمانی که آنها مخفیانه از هم جدا شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>