آدری Roloff Flaunts به شکل باور نکردنی در یک لباس شنای زنانه دوتکه در طول تولد آخر هفته’ جشن

آدری Roloff ممکن است فقط با توجه به تولد به کودک شماره دو این ژانویه گذشته اما افراد کمی بزرگ جهان ستاره در حال حاضر بدست بازگشت به قبل از, نوزاد شکل. واقعیت ستاره به او در زمان Instagram account برای به اشتراک گذاشتن یک سری از تصاویر که نشان داد او در یک لباس شنای زنانه دوتکه در طول یک آخر هفته جشن.

آدری پست جدید تشکیل شده بود از سه عکس و یک ویدیو که در آن جشن بودند ، تصویر اولین بار در عرشه دستگیر آدری با شوهرش جرمی Roloff با او طرف است. دو تمام شد با لبخند به آنها پیچیده یک بازو در اطراف یکدیگر برگزار شد و یک نوشیدنی در مقابل خود ، پس زمینه های دیدنی و جذاب بود و افتخار انداز از یک میدان وسیع و پوشش درختان بزرگ کشیده است که تا آنجا که چشم می توانید ببینید. تصویر دوم اسیر نمایی مشابه اما یک استخر دیده می شود می تواند در زن و شوهر ،

آدری لرزاند شطرنجی با رنگ های خنثی است که قدردانی خود را جای تب و تاب بودن. بالای کت و شلوار به حال نازک تسمه و اهدای یقه که نشان داد یک زیرچشمی نگاه کردن از رخ. پوشاک بود منگوله دار در وسط بود و یک زیرچشمی نگاه کردن-a-boo دایره بین قفسه سینه خود را. در ضمن پایین با توجه به حال ضخیم گروه که شد تنگ بر روی دنده ها و کمک به جلب توجه به خود را محکم بسته شود.

پایین شنا به حال یک تسمه که به طور مستقیم در زیر آدری موز. با توجه به ضخامت طرف خود را تحت پوشش لگن اما در سمت چپ او تر و تمیز بر روی صفحه نمایش برای طرفداران. واقعیت ستاره نگه داشته و او را نگاه اساسی و رفت و پابرهنه برای عکس op. او قرمز او قفل در بالا مستی و عینک خوش طعم گردنبند در یقه او. آدری همچنین لوازم با یک جفت از اندازه عینک آفتابی.

جرمی نشان داد خود را متناسب با هیکل در حالی که چادری در یک جفت قرمز شنا تنه. وی افزود: دو لایه پوشش از خورشید با یک کلاه و یک جفت از سایه های برای مطابقت با.

سومین تصویر در این مجموعه شاهد آدری مطرح شده با یک لباس شنا, چادری, دوست, در حالی که آخرین ویدئو کلیپ او را دستگیر مطرح شده در مقابل یک کیک تولد. در عنوان پست آدری به اشتراک گذاشته است که او تا به حال سرگرم کننده استخر بعد با خانواده و به دنبال آن بعد از مزه کردن شراب با “کودک” به مناسبت روز خاص خود را.

پست به دست آورده است یک تن از توجه از جمله بیش از 81,000 را دوست دارد. بیش از 600 Instagrammers در زمان خود تحسین بیشتر و نظرات چپ.

“Ummm ok ملکه! جالبترین زن و شوهر, هشدار” یکی پیرو بوده با یک سری از شعله emoji.

“به نظر نمی مانند شما فقط به حال یک نوزاد” دوم فن اشاره کرد.

“تولدت مبارک Auj! امیدوارم که آن را به یکی از بزرگ!” بیشتر از یک نظر با علاوه بر این از یک قلب صورتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>