Aubrey O’day کشش پارچه محض بیش از قفسه سینه سکسی جدید Instagram عکس

Aubrey o’day شده است جشن جدید Danity Kane آهنگ جدید “پادشاهان” رسیدن به شماره یک در نمودار های الکترونیکی در iTunes و به دنبال آن امروز با یک ویدئو جدید snap on Instagram صفحه. خواننده مطرح نشسته و کشیده محض قطعه از پارچه سفید بیش از قفسه سینه و مراجعه کننده به این واحد در برچسب جغرافیایی.

این ççê ی نگاه دوربین با او چانه کج و جدا لب های او در شرجی شیوه ای. او را برداشت و پارچه با دست راست قرار داده و دست چپ را بر قسمت بالای ران. اوبری جدا برای عکس و تراوش کشنده vibes.

این پارچه که اوبری استفاده می شود به عنوان یک bandeau-سبک بالا سمت چپ یک اشاره از او و underboob نشان میدهد. علاوه بر این او یک جفت از بالا waisted مختصر به سبک پایین. این گیج تکمیل نگاه خود را با یک جفت از ران بالا چکمه های سفید و لوازم با یک گردنبند افسون, گردنبند و دستبند.

زیبایی عینک مو در قسمت وسط با لوکس فر که او خار در مقابل شانه اش. قابل توجه نرم افزار آرایش شامل تیره بنفش سایه چشم در درب نقره سایه چشم در زیر ابرو و رژ لب نور که او برجسته با بوش.

افت یک دیوار خالی با دو گرمسیری برگ.

عکس دریافت کرده است بیش از 690 در 15 دقیقه اول پس از رفتن زندگی می کنند. به علاوه اوبری پیروان در بخش نظرات با انواع پیام.

“و این است که چرا شما که B*TCH,” raved یک حامی punctuating پیام خود را با آتش از emoji.

“بله ملکه!” بانگ زد: یک دوم حامی.

“من می خواهم به قرنطینه با @aubreyoday,” اعلام کرد یک فن است.

اما نه همه از نظرات تعارف با برخی از مردم در مورد اظهارات و گمانه زنی در مورد پتانسیل عمل جراحی پلاستیک.

“Stoppp با جراحی پلاستیک استفاده کنید من فکر می کنم شما کاملا زیبا… سوراخهای بینی خود را بسیار ناهموار اوه جلوگیری از اذیت نمودن صورت خود را! شما شبیه lil kim.. شما لازم نیست برای تغییر شما زیبا بودند تنها راه شما بودند!” نوشت: یک چهارم رسانه های اجتماعی کاربر.

احساس مشترک یکی دیگر از به روز رسانی در 14 فوریه و flaunted شکل او که در زمان بسیار آشکار صورتی عروسکی. این گروه عمدتا ساخته شده از تسمه و تسمه برای ساخت چشم نواز ضربه محکم و ناگهانی بود که همه در مورد او انحنا شکل است. اوبری مطرح شده در یک اتاق صورتی تزئین شده با merry-go-round مجسمه اسب. طبقه تزئین شده بود با بسیاری از گل های صورتی و خواننده جدا و تراوش نازکن vibes.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>