Aubrey O’day Sizzles در لباس زیر زنانه سبز در حالی که به دنبال ‘به صورت ضرورت برهنه’

Aubrey o’day نشان داد انحنا او شکل ساعت شنی در مقابل پیچیده جنگل با مضمون نقاشی دیواری و او Instagram followers به نظر می رسد به درک خود به اشتراک بگذارید.

“سفید داغ دروغ” خواننده مطرح کرد در مقابل یک نقاشی دیواری است که شامل بخشی از یک زرافه و جنگل های سرسبز سبز. کون, سینه بند سبز, قدردانی از, دیواری, رنگ, و آن را به نمایش کافی او رخ که ریخته از بالای حمایت پوشاک. او عینک سبز توری که با افزایش بیش از کون باسن و غوطه ور در مقابل, آشکار, تخت, موز. نگاه به نمایش گذاشت تفاوت چشمگیر بین این مدل را سرمازده-در کمر و کامل لگن.

اوبری مطرح شده با اسلحه خود را خم و لمس سمت قفسه سینه خود را در حالی که دیگر استراحت سر خود را نزدیک صورت خود را. خواننده ناخن ویژه, یک, روشن, زرد, مانیکور. او به نظر می رسد به پوشیدن چشمگیر آرایش چشم بود که به رنگ نارنجی با رنگ سیاه و سفید ضخیم خط چشم که نگاه تا حدودی catlike و او نیز به نظر می رسید که استراتژیک قرار داده برجستهنگار در اطراف چشم و بینی. او فوق العاده کامل لب به نظر می رسید به یک نور صورتی رنگ لب و گونه او نگاه مانند آنها تا به حال برخی از رنگ را بر روی آنها. برای لوازم جانبی, مدل عینک بزرگ سازمان دیده بان طلا و چندین اندازه های مختلف دستبند طلا. طلا ادامه داد: در اطراف گردن او را با چندین سبک های مختلف از طلا کوتاه مدت و زنجیر و شال گردن. او عینک یک حلقه بزرگ با سنگ های قیمتی بر روی انگشت حلقه.

او عینک خود را کمی بیشتر از شانه طول مو عمدتا راست و از آن کاهش یافت و به هر دو شانه به صورت یک مرکز بخشی است. او به نظر می رسید ریشه تیره تر از برجسته فریم ، این “DJT” خواننده اضافه شده یک اثر در این تصویر ثابت است که تا به حال جریان نور خورشید درخشان در سراسر آن و چند تکان و لرزش بال پروانه در اطراف او. او پیروان به نظر می رسید به نگاه عشق با 120,000 انداز نزدیک به 2000 حساب هدف قرار دادن “مانند” را فشار دهید و چند ده ترک یک نظر.

“شما شده ام دوست من برای سال, و من می خواهم به شما بگویم که شما نگاه hella انجام شده از طریق همه آنها را. آیا شما هرگز خسته از بودن” نوشته یکی از طرفداران.

“من قسم می خورم من فقط می تواند خیره در هیچ چیز اما شما در تمام طول روز هر روز از زندگی من” دوم جانباز پاسخ داد از جمله چندین شعله و جایزه از emoji.

“من عاشق این عکس شما” برند یک سوم پیرو.

“اوبری شما همیشه به دنبال شگفت انگیز” یک چهارم Instagrammer بوده.

اوبری هیچ غریبه ای به تحریک کردن از طریق منحنی در Instagram. Inquisitr قبلا گزارش شده است که او نشان داد او زرق و برق دار در لباس زیر زنانه با روز ولنتاین تم در اوایل این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>