وکیل پرسش در مورد نیروی انسانی از Ghislaine ماکسول مورد

در روز پنج شنبه الی Honig سابق آمریکا وکیل از منطقه جنوب نیویورک (SDNY) مطرح شده سوالات بیش از اتهامات عنوان شده علیه جفری اپستاین دوست دختر Ghislaine ماکسول دستگیر شد و توسط FBI همان روز. به گزارش خام داستان, Honig با اشاره به نیروی انسانی از این مورد است که در حال رسیدگی به فساد واحد (PCU) به عنوان مخالف به جنایات جنسی واحد.

“SDNY فقط اعلام Ghislaine ماکسول مورد – مانند اصلی اپستاین مورد است که کارکنان با فساد دولتی واحد” Honig توییتی.

“من مشغول به کار در SDNY و آیا قاچاق جنسی موارد است. آنها را از فساد دولتی – مگر در مواردی که وجود دارد این است که برخی از پتانسیل زاویه علیه یک مقام دولتی.”

در زمان اپستین دستگیری Honig همچنین اشاره کرد که این مورد بود که به کار گرفته شده توسط PCU به عنوان گزارش شده توسط قانون و جرم و جنایت. علاوه بر این ژن رسی محاکمه تحلیلگر قانون و جرم و جنایتادعا کرد که PCU کمک های مالی دادستان با توانایی برای اضافه کردن اتهام به متهم از جمله فساد و پول شویی و یا مالیات و جرایم مرتبط.

سابق دادستان فدرال میمی Rocah همچنین با اشاره به این که اپستین صورت گرفته بود PCU اما پیشنهاد در آن زمان بود که خیلی زود به تعیین چرا این مورد را در مجله نیویورک گزارش شده است.

“این می تواند معنی است که یک مقام دولتی در حال بررسي است و یا خواهد شد با اپستاین. که می تواند جزئی شکل عمومی یا یکی از عمده. این می تواند معنی است که SDNY در حال بررسی سوء رفتار در خواستی که اپستاین داده شد در سال 2008 است.”

برعکس Rocah اشاره کرد که دلیل آن می تواند هیچ یک از این حالات ممکن است.

سابق دادستان فدرال رناتو Mariotti همچنین با اشاره به ماهیت غیر معمول از PCU دست زدن به اپستاین مورد. مانند Rocah او هشدار داد در برابر خواندن به آن تا زمانی که از اتهامات عنوان شده ساخته شده است.

Ghislaine Maxwell (L) and Super Model Naomi Campbell (R) at the Rosa Cha Post-Show Celebration party hosted by Super Model Naomi Campbell and NC Connect at Man Ray on September 19, 2002 in New York City.
  علامت ماینز / گتی ایماژ

ماکسول شده است به اتهام شش فقره: فریبنده جزئی به سفر برای شرکت در اعمال جنسی غیرقانونی و حمل و جزئی به قصد شرکت در, جنایی, فعالیت جنسی, محققان توطئه و دو فقره دروغ. ماکسول شده است متهم پس از تنظیم برای اپستین برخوردهای جنسی با دختران زیر سن قانونی. یکی از اپستین شاکیان ویرجینیا رابرتز Giuffre ادعا کرد که ماکسول با نزدیک شدن به او را با وعده پول است. در طول سال بسیاری از مشخصات بالا و ارقام مرتبط شده اند به اپستاین و دایره خود را از جمله بیل کلینتون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و شاهزاده اندرو.

صحبت به Inquisitr, وکیل دیوید Reischer ادعا کرد که ماکسول است بعید به دریافت نظارت و انتشار و گفت: محاکمه خواهد به احتمال زیاد “مانند یک کامل رسانه های سیرک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>