آتلانتا هاکس به جلو جان کالینز می گوید او را به ارزش حداکثر قرارداد

پس از سه قوی فصل با Atlanta Hawks, جان کالینز — بود که این تیم انتخاب با 19 کلی انتخاب در سال 2017, NBA Draft — معتقد است که او به دست آورده است عمده سربازان ارتش در حقوق و دستمزد. 22 ساله قدرت رو به جلو گفت: Atlanta Journal-Constitution این هفته که او باید در مکالمه برای حداکثر پول قرارداد.

کالینز که واجد شرایط برای یک تازه کار فرمت قبل از فصل آینده معتقد است که سطح بالایی از بازی موجه است یک نقطه میان بالا بگیر حرفه ای بسکتبال. اما او همچنین می داند که یک مناجات از عوامل به بازی آمد که در آن به دلار و سنت نگران هستند برای تیم NBA.

“هنگامی که ما در حال صحبت حداکثر اعداد و پول من احساس می کنم قطعا [هستم] گفتگو را به دست آورده اند که با شاهین به طور خاص اما بدیهی است که من می دانم وجود دارد کسب و کار و ما همیشه نمی توانید دقیقا آنچه ما می خواهیم.”

کالینز در ادامه به ابراز تمایل خود را به ماندن با شاهین با استناد متقابل سطح از سرمایه گذاری بین او و سازمان و همچنین تمایل به حفظ ثبات در طول کار حرفه ای خود را.

“من می خواهم به شاهین من می خواهم به ماندن با شاهین. من احساس می کنم ما هر دو سرمایه گذاری خود را در هر یک از دیگر… من احساس می کنم ما هر دو می خواهید برای دیدن ما سرمایه گذاری در هر یک از دیگر پرداخت. در این معنا, من فقط می خواهم به می دانم که در آن من هستم. من می خواهم به می دانم که من قفل شده است به عنوان به زودی به عنوان من می توانم.”

سابق ویک جنگل ستاره ادعای اینکه او را به ارزش حداکثر معامله نیست ژرف سناریو — آن را بصورتی پایدار و محکم در خط با ارزش منصفانه بازار. کالینز رسیده rarefied هوا با عملکرد خود به عنوان یک سوم سال بازیکن در بازسازی تیم است.

در 41 بازی های انجام شده قبل از لیگ برتر به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس به عنوان یک نتیجه از رمان coronavirus کالینز به طور متوسط حدود 22 امتیاز و 10 ریباند در هر مسابقه. در ضمن او متصل در بهتر از 58 درصد از هدف زمینه تلاش و اتحاد خود را گسترش محدوده عکسبرداری. در حالی که نزدیک به چهار سه نقطه عکس در هر بازی Collins موفق به اتصال در 40.1 درصد کلیپ.

به عنوان یک نتیجه او در حال حاضر به رتبه ششم در NBA موثر در زمینه هدف در صد در 63.2; حتی امروز در فضا-و-سرعت NBA که در آن بازیسازی و کف-قدرت کشش به جلو تبدیل به هنجار شده است که نخبگان در سطح خوانده شده را علامت.

کالینز نیست و تنها زمان سال سوم بازیکنی که رفته از اواسط دور اول انتخاب کنید به طور بالقوه به دنبال در یک فرمت حداکثر در تابستان امسال است. به گزارش Inquisitr, یوتا جاز گارد داناون میچل به احتمال زیاد ثبت نام حداکثر تمدید قرارداد قبل از فصل آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>