اتکینز Estimond می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و پدر او یک پلیس

Atkins Estimond by Josh Stringer

اتکینز Estimond جاش Stringer

“هیچ کس می خواهد به تقویت کلیشه های منفی در مورد خود و جامعه می گوید:” اتکینز Estimond به هائیتی-بازیگر آمریکایی که نقش Osito سیاه و فروشنده مواد مخدر در Hightown. این Starz سریال—درام در مورد مواد مخدر بیماری همه گیر در کیپ کاد افرادی که در تلاش برای مبارزه با اعتیاد و اجرای قانون که در تلاش برای کنترل گسترش سلاح های هسته ای—می آید به نزدیک در جولای 12 بود و به تازگی برداشت تا برای فصل دوم. نشان می دهد مملو از شخصیت های ما دیده نمی شود قبل از اینکه در نقش های اصلی به خصوص جکی سرب بازی های برگزار شده توسط Monica Raymund. جکی Latinx یک و همچنین مشروبات الکلی و مواد مخدر, سو استفاده کننده. او ممکن است او را شیاطین, اما, این رمان برای تلویزیون نشان می دهد به یک غیر سفید, غیر گوناگون منجر شود که نمی جیر جیر تمیز….

چه جلب Estimond به شخصیت Osito این بود که او بیش از فقط یک فروشنده مواد مخدر در Jackie مدار. “او پیچیده تر از آن می گوید:” Estimond که زندگی در آتلانتا با شریک زندگی خود را و فرزند جوان و همه چیز را از یک پزشک مقیمبه یک صدای تیز و تند کامپیوتر بر واعظ به پلیسی مخفی در Dumb and Dumber To. “لایه های وجود دارد که به او […] آن کاسته کسانی که نگرانی از [بازی کلیشه] هنگامی که در ابتدا خواندن اسکریپت. بله او یک پسر خوب, اما او دارای یک کد [افتخار و اخلاق] و قلب وجود دارد و بشریت وجود دارد.”

همچنین نگاه کنید به: چه ‘Avatar: The Last Airbender’ به ما آموخت در مورد پیدا کردن خود ما قدرت

چه چیزی باعث Estimond شخصیت تیک روشن بود که او را از گرفتن بروید اما او بحث با showrunner ربکا پری برش این واقعیت است که Osito نوشته شده بود به عنوان کامل دومینیکن و Estimond پر است هائیتی. در پرتو این واقعیت است که دو کشور به اشتراک گذاری یک جزیره او با کاتر به ترکیب این دو میراث. و در حالی که Estimond است که در پایان روز هنوز به تصویر کشیدن یک فروشنده مواد مخدر این تفاوت های ظریف از Osito که او فکر می کند می تواند کمک به حرکت رو به جلو گفتگو برای کمک به نشان می دهد که مردم را به تصمیم گیری سخت به منظور زنده ماندن.

“این آسان به نگاه سطحی و قضاوت مردم در مورد اینکه چرا آنها انجام همه چیز آنها می گوید:” Estimond, “[…] اما وجود دارد مقدار زیادی از عناصر است که می تواند نگه داشتن کسی که قفل شده به چرخه و آنها را وادار به این تصمیم گیری های دشوار.”

این احساسات شایع در میان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است که به دست آورده حرکت در چند هفته گذشته پس از کشته شدن جورج فلوید و دیگر مردم سیاه و سفید توسط افسران پلیس. آواز می خواند که به عنوان خوانده شده “قضاوت یک تظاهرات توسط آن خشن ترین شرکت کننده اما نه قضاوت یک نیروی پلیس توسط آن بیشتر خشونت پلیس است که زبان از ظالم” پراکنده شهرستان-تظاهرات گسترده ای در سراسر ایالات متحده و جهان است. اما Estimond همه به خوبی می داند که این اخبار به مردم رنگ.

“این مسائل چیز جدیدی به مردم سیاه و سفید که در برخورد با مسابقه در امریکا هر روز می گوید:” Estimond. “اما من احساس می کنم مانند سفید بیشتر مردم شروع به درگیر شود و این مهم است زیرا آن را به هر کس واقعا اثر [ویرایش].”

Atkins Estimond

اتکینز Estimond جاش Stringer

Estimond معتقد است که رای گیری در حال رفتن برای کمک به, در سطح محلی و ایالتی در سطح ملی است که اهدای پول به علل مانند وثیقه پروژه و ACLU در حال رفتن برای کمک به و که defunding پلیس در حال رفتن برای کمک به حتی اگر پدر خود که یک افسر پلیس است.

“هنگامی که من شنیده ام در مورد defunding پلیس بدون درک دقیقا آنچه در آن بود,” او می گوید: “من مطمئن نیستم که که بهترین راه رو به جلو است. اما پس از انجام برخی تحقیقات و درک آنچه که واقعا درخواست من فکر می کنم که این منابع باید نقل مکان کرد و به برنامه های مختلف برای جامعه ما است و اجرای قانون نباید اولین اقدام در هر وضعیت است.”

Estimond می گوید که پدرش مشابه و ديد که او منزجر با خشونت پلیس. اما Estimond همچنین اذعان می کند که او را از ترس پدرش چون در گذشته شرایط است که تشدید شده بین مردم و پلیس و افسر کشته شده اند.

“پدرم همیشه به من آموخت که حق است و درست و غلط اشتباه است,” او می گوید. “و چه چیزی اتفاق می افتد و شده است اتفاق می افتد اشتباه است. و ما باید برای انجام کاری در مورد آن.”

Hightown‘s آخر فصل خواهد شد در روز پنج شنبه, جولای 12 در 8/7c در Starz و Starz برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>