در این دوستدار محیط زیست Madurai, کیوسک, شما می توانید با نوشیدن چای و خوردن جام

نیاز به یک بیسکویت را با چای است ؟ در این فروشگاه چای, شما فقط می توانید یک نیش خوراکی شکلات-بیسکویت با طعم فنجان!

ارتقاء

You خوانده ام در مورد خوراکی کارد و چنگال و بنگلور, کافه که در خدمت آب در پوسته میوه در هند بهتر. خوب, در اینجا یکی دیگر از خروجی است که خوشبختانه به تصویب صفر-زباله و دوستدار فلسفه است.

برای حدود یک ماه در حال حاضر RS Pathy Nilgiri چای کیوسک واقع در مادورای غرب Masi خیابان شده است فروش چای به مشتریان خود در فنجان های خوراکی.

چای در خدمت بیسکویت-فنجان

“فنجان که شکلات با طعم می توانید نگه دارید 60 میلی لیتر چای داغ برای خوب 10 دقیقه” اشاره Vivek Sabapathy مالک. از ‘RS Pathy & Co.’ چای قیمت تومان 20 و ویوک ادعا می کند که در این فروشگاه به فروش می رساند حداقل 500 خوراکی فنجان در هر روز است.

چای دوستدار محیط زیست با یک طرف از تاریخ

RS Pathy & Co راه اندازی شد و در سال 1909 توسط Vivek را جد بزرگ, R Sabapathy و به طور سنتی تولید آیورودا محصولات از جمله به عنوان ضد شوره سر و روغن.

زمانی که Vivek یک مهندس مکانیک در زمان بیش از کمر این شرکت در سال 2013 او تصمیم گرفت که او می خواست به انجام کارهای متفاوت معرفی محصولات جدید و گسترش پایه مشتری خود را. یک چنین محصول RS Pathy Nilgiri پودر چای.

Vivek Sabapathy مدیر R S Pathy Naturos.

“کسب و کار ما در حال حاضر وابسته به مزارع در اوتی و کدیکنل برای روغن اوکالیپتوس و دیگر گیاهان دارویی. من اجاره برخی از زمین بیشتر در اوتی و استخدام کارشناسان به رشد ما با نام تجاری خاص از برگ های چای” می گوید: Vivek.

چای پودر در ابتدا به فروش می رسد در خانواده متعلق به آیورودا خروجی در مادورای. هنگامی که آن را شروع به دست آوردن محبوبیت Vivek فکر کردم به باز کردن یک چای کیوسک در کنار خروجی و شروع به فروش چای همراه با تنقلات که برون سپاری.

“این یک مناسب چای کادای’ (فروشگاه چای) اما ما تنها به فروش می رسد RS Pathy Nilgiri چای. مشتریان خواهد لذت بردن از چای و سپس رفتن به فروشگاه و آن می گوید:” Vivek.

تغییر با زمان

کسب و کار خروشان شد اما سپس در ماه اکتبر 2019 در کشور گسترده ممنوعیت تک-استفاده از پلاستیک صادر شد و این تاثیر مستقیم در فروشگاه به این دلیل که چای می تواند خدمت به مشتریان در فنجان های پلاستیکی.

Vivek بود بلافاصله به فکر یک جایگزین است که دوستدار محیط زیست و کم هزینه بهداشتی و کاربر پسند.

“ما را انتخاب کنید نه جراحی-فنجان به عنوان آنها نیاز به برخی از تعمیر و نگهداری. سپس من به یاد می آورد نوشیدنی فروخته شد در رس فنجان (kulhads) در سراسر شمال هند پس من نزدیک محلی پاتر به فنجان. من به نام چای فروخته شده در این فنجان خاک رس به عنوان “تنور چای و شروع به فروش آن به مشتریان من” او اشاره.

اما او هنوز هم به دنبال جایگزین و در ماه مارس سال 2020 او در سراسر اد Co هند تولید کننده نوآورانه ویفر مبتنی بر محصولات مانند مخروط بستنی و بیشتر. آنها تا به حال راه اندازی یک محصول جدید — بیسکویت فنجان.

“من از صحبت با او و دستور داد چند فنجان از او برای یک محاکمه. آن را یک موفقیت بود و ما بلافاصله دستور قرار می گیرد برای اطلاعات بیشتر می گوید:” Vivek.

روهان Panmani مدیر عامل شرکت Ed شرکت هند آغاز شده بود این شرکت در سال 2017 به کشف محصولات نوآورانه در ویفر-بخش. اواز یا موسیقی دو نفری کار می کرد یک برنامه برای ساخت و با خیال راحت حمل و نقل شکننده یک اندازه فنجان. “در ابتدا ما اولین محموله قرار بود برای رسیدن به Vivek در ماه مارس بود اما به تعویق افتاد و تا ماه ژوئن به دلیل مستند در سراسر کشور. ما همچنین ایجاد یک دادگاه ویژه و روش آزمایش برای اطمینان از فنجان شکستن نیست در طول حمل و نقل” اشاره روهان.

هر چند مستند به کاهش محموله تحویل Vivek بزرگ را دریافت کرده پاسخ از مشتریان که بازدید خود را ذخیره کنید.

Muthukumar و بانو پریا سفر vloggers مستقر در مادورای در بازدید از این فروشگاه در روز افتتاحیه به تلاش کردن بیسکویت چای.

آنها می گویند: “ما در حال حاضر علاقه تنور چای خدمت در آن کیوسک زمانی که ما شنیده ام که آنها معرفی دوستدار محیط زیست خوراکی, فنجان, ما بیش از حد هیجان زده به آن را ببینید. این یک بیسکویت ترد است که لذت را همراه با چای. جدای از اینکه خوشمزه, آن را نیز یک مفهوم نوآورانه برای راه اندازی در شهر مادورای.”

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Vivek Sabapathy

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>