در 79 شیشه هنرمند Dale Chihuly تطبیق با چالش های جدید و به عنوان مشغول به عنوان همیشه

Dale Chihuly در محل کار در استودیوی خود. کپی رایت Chihuly استودیو. تمام حقوق محفوظ است.

از یک استودیو در واشنگتن که در آن COVID-19 ضربه سخت در گیر است در اوایل روز Dale Chihuly در 79, تولید, ظریف اشیاء جدید که در قرعه کشی خود را با الهام از توری. که او خواستار Chihuly Merletto ریشه های آن در جزیره مورانو در تالاب ونیزی.

به “توری” اشاره به الگوهای ظریف در شفاف سبد اشکال است. Chihuly پالت, مواد منفجره معمولا در رنگ آن است که عمدتا سفید و سیاه و سفید در اینجا اگر چه تر و تمیز قرمز sneaks بر روی اشیاء تیره تر.

مجازی و بازدید کنندگان می توانند نمونه Chihuly Merletto در Traver گالری در سیاتل که در آن کار می کند نشان داده شده است (و فروش) برای اولین بار. مرتب در جداول طولانی به جای ستون و شیشه اشیاء را احساس کاوش های باستان شناسی آثار باستانی. هنرمند نقاشی برای این آثار نیز در نظر تقطیر الگوهای چرخش به دو بعد است.

همچنین نگاه کنید به: چگونه ظهور قرنطینه گوناگون الهام گرفته از هنرمندان مشغول به کار در انزوا

ماه آینده (ژوئیه 18), Chihuly باز می شود یک محیط داخلی و فضای باز نمایشگاه در Cheekwood املاک و باغ ها در نشویل به مناسبت دهمین سالگرد از گذشته خود را نشان می دهد وجود دارد که کشید از 350 ، 000 بازدید کننده. هیچ جای تعجب وجود دارد یک تابستان تم گل و مقیاس متناسب با محیط—انتهای دیگر این طیف از رام توری.

یک کار جدید در سبک Chihuly Merletto. کپی رایت Chihuly استودیو. تمام حقوق محفوظ است.

توسط ایمیل, هنرمند منعکس جدید Merletto سبک و در تنظیمات است که او ساخته شده در طول بیماری همه گیر.

در ریشه های توری مانند Chihuly Merletto—”من متوجه شباهت بین الگوهای روش باستانی merletto که توسعه یافته توسط Muranese در قرن 15 و نقاشی های من ایجاد کرده بود با یک بسته نرم افزاری از مداد برگزار می شود در دست من. این الهام بخش من برای کشف merletto روش در یک راه جدید و منحصر به فرد این چالش است.”

یک مقدماتی طرح جدید مجسمه سازی کپی رایت Chihuly استودیو. تمام حقوق محفوظ است.

و در این سال با چالش های فراتر از کسانی که او تعیین شده برای خودش. “از آنجا که از CDC و واشنگتن دستورالعمل های اجتماعی فاصله و ایمنی ما قادر به ضربه شیشه ای در hotshop,” Chihuly می گوید. داستان های کوتاه است که به طور کلی دو فرد در حداقل و برای نوع کار Chihuly باعث می شود اغلب ، اما شکستن اجازه داده او را به نوبه خود توجه خود را در جای دیگر. “برای چند ماه گذشته من شده اند با تمرکز بر روی طراحی که من دوست دارم و در مجموعه من. در حالی که من از دست من و تیم هم به تنهایی فراهم کرده است نادر شکستن برای انعکاس.”

مکث فیزیکی نمایشگاه نیز منجر Chihuly کردن مسیرهای جدید. “این زمان به ما کمک کرده است کشف چگونه مجازی نمایشگاه ها می تواند بافته شده به روش سنتی از نمایش کار می کنند. در برخی از راه من در حال حاضر نشان می دهد کار من عملا ما ایجاد یک ویدیو کوتاه برای هر نمایشگاه و چند فیلم از داستان های کوتاه ویژه در استودیو وب سایت.”

Dale Chihuly with a studio assistant.

Dale Chihuly با یک استودیو دستیار. کپی رایت Chihuly استودیو. تمام حقوق محفوظ است.

به عنوان یک هنرمند شناخته شده برای ایجاد به یاد ماندنی تاسیسات این جای تعجب او احساس می کند که “تاثیر هنر است قدرتمند ترین در فرد است.” و در عین حال او فقط به عنوان به راحتی اذعان می کند: “اما زیبایی می داند هیچ مرزهای و ترجمه خوبی از طریق دیجیتال به این معنی است. همچنین این دقیقا جدید. نه هر کس می تواند سفر به نمایشگاه, و من می دانم افرادی هستند که شده اند پس کار من از طریق رسانه های اجتماعی و یا وب سایت برای سال تا کنون که بدون داشتن این شانس را به آن را ببینید در فرد است. تیم من کار می کند با جمع از طریق ایمیل به طور منظم, و ما می تواند تسهیل one-on-one Studio گالری بازديد پیوستن به محلی دستورالعمل های ایمنی. محدوده آنچه که ما می توانید انجام دهید در فرد محدود بوده است اما نه به طور کامل ناپدید شد.”

یک کار در حال پیشرفت است. کپی رایت Chihuly استودیو. تمام حقوق محفوظ است.

هر چند این هنر در جهان متزلزل شده است و به آن هسته های اجتماعی و اختلال در دستور Coronavirus محدودیت Chihuly می داند که آن را به گزاف گویی. “هنر وجود داشته باشد تا زمانی که انسان راه رفتن زمین. این که آیا آن یک نقاشی و یک مجسمه یک آهنگ کتاب یا فیلم و هنر الهام بخش و بهبود می یابد. هنرمندان در حال هدایت به بیان خودشان هستند و اگر ما خوش شانس کار پیدا می کند مخاطب مناسب در زمان مناسب است. فروش آثار هنری و تقاضا برای آثار هنری داشته باشد و همیشه متفاوت است با توجه به اثرات اقتصادی است که خارج از کنترل ما هستند. اما کسانی که درک درست برای هنر ادامه خواهد داد برای پیدا کردن راه هایی برای تعامل با آن و هنرمندان ادامه خواهد داد به دنبال خلاق خود عمل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>