فضانورد راه اندازی شده توسط SpaceX می رود برای یک راهپیمایی فضایی

(عکس از ناسا طریق گتی ایماژ) ناسا via Getty Images

روز جمعه دو فضانورد ناسا در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) رفت و برای یک راهپیمایی فضایی برای ارتقاء یکی از ایستگاه قدرت کانال. یکی از فضانوردان رابرت Behnken فرستاده شد تا به ایستگاه فضایی SpaceX توسط خدمه فضاپیمای اژدها در ماه گذشته در خصوصی موشک شرکت های تاریخی سرنشین دار راه اندازی.

Behnken و همکارش کریس کسیدی بودند وظیفه به جای باتری های لیتیوم یون برای یکی از ایستگاه فضایی قدرت کانال. این پیاده روی در حال نهایی بخشی از یک چندین ساله پروژه از سال 2017 به جای ISS نیکل-هیدروژن باتری های جدید لیتیوم-یون هستند.

“Spacewalking کار آسانی نیست اما ما فضانوردان آموزش گسترده برای این لحظه” ناسا گفت: در یک توییت در روز چهارشنبه. در همان پست آژانس فضایی ارسال شده یک انیمیشن تصویری نشان دادن چگونگی کسیدی و Behnken را حذف و به جای هر باتری در طول یک ISS خرپا.

دو فضانورد خارج شد ISS اصلی مداری آزمایشگاه در 7:32 صبح جمعه صبح. پیاده روی به طول انجامید کمی بیش از شش ساعت در طی آن زمان فضانوردان در سفرهای متعدد همراه ISS’ دور بطرف راست حرکت کردن خرپا برای نصب باتری های جدید. کل پیاده شد زنده جریان در تلویزیون ناسا.

هر دو فضانوردان با تجربه هستند spacewalkers. روز جمعه پیاده روی بود کسیدی هفتم ماموریت خارج ISS و Behnken هشتم. آنها در حال برنامه ریزی برای یک پیاده روی مشابه بعدی شنبه در ژوئیه 1.

در زیر بهترین لحظات روز جمعه راهپیمایی فضایی:

کسیدی و Behnken چپ ISS’ ایرلاک در 7:32 صبح

دو فضانورد حذف سه نیکل-هیدروژن باتری و آنها را جایگزین با باتری های لیتیوم یون است که به تازگی وارد ISS.

فضانوردان به اتمام وظیفه جلوتر از برنامه و حذف یک باتری اضافی که در اصل برنامه ریزی شده برای پیاده روی.

کسیدی و Behnken با خیال راحت بازگشت ISS اصلی مداری آزمایشگاه در حدود 2:00 p. m.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>