فضانورد کریستینا کخ بازگشت به زمین پس از یک سابقه و رکورد 328 روز در فضای سی ان ان گزارش. افتخاری تگزاس گفت که او به دست احساس و ماسه از گلوستون سواحل بین پاهای خود را در حالی که او در فضا است.

در مورد 4:12.m به وقت شرق یک فضاپیمای سایوز حامل کخ و دو نفر از همکارانش فضانورد آژانس فضایی اروپا Luca Parmitano و فضانورد روسی الکساندر Skvortsov فرود در باز و گسترده مراتع از قزاقستان آوردن پایان دادن به کخ ضبط-تنظیم پرواز به فضا.

با 328 روز در ایستگاه فضایی بین المللی, او مجموعه یک رکورد طولانی ترین مقدار از زمان کاری صرف شده در فضا است. او همچنین تنظیم یک رکورد دیگر در حالی که وجود دارد شرکت در اولین همه-زن راهپیمایی فضایی با او همکار جسیکا Meir همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr.

در طول زمان خود را در هیئت مدیره ایستگاه فضایی بین المللی او به اتمام شش سفرهای خارج از وسیله نقلیه هزینه مجموع 42 ساعت و 15 دقیقه خارج از هنر و صنعت است.

آزمایش های علمی با خودش را به عنوان موضوع آزمون

کخ مثل همه فضانوردان است که یک دانشمند برای اولین بار و یک اکسپلورر دوم. و در طول 12 ماه در فضا شرکت در چندین آزمایش های علمی از جمله برخی که در آن او خودش را یک موضوع آزمون.

به عنوان مثال ناسا در نظر نسبت به برخی از روز ارسال فضانوردان به مریخ — یک سال تعهد برای هر انسانی که متعهد آن — آژانس فضایی است که علاقه مند به دیدن این عوارض صرف دوره در فضا بر بدن انسان است.

Photo Date: 11-7-2018.Location: Bldg 8 Photo Studio.Subject: Astronaut Christina Koch Official EMU Portrait.Photographer: Bill Stafford
  ناسا/لایحه استافورد / Wikimedia Commons (GPL)

کخ به عنوان مثال یک شرکت کننده در فقرات قدرت مطالعه که به دنبال راه هایی برای مقابله با اثرات طولانی مدت از میکرو گرانش — مانند استخوان و عضله از دست دادن — با پیشگیرانه پزشکی و ورزش.

یکی دیگر از مطالعه کلیه سلول های مطالعه در زمان یک نگاه در دراز مدت اثرات میکرو گرانش بشر در کلیه ها. این مطالعه با هدف بررسی, در میان چیزهای دیگر ممکن است برای درمان سنگ کلیه و پوکی استخوان است.

مطالعات دیگر

کخ نیز کمک نصب یک آزمایشگاه واقعی بر روی این فضاپیما ، BioFabrication تسهیلات که می تواند ضروری 3-D چاپ ارگان مانند بافت در فضا است. مفاهیم هستند: محققان بر روی زمین تا به حال موفقیت مخلوط با چاپ ارگان ها و بافت ها که برخی از آنها مقاوم در برابر ساخته شده در اینجا بر روی زمین است اما می تواند چاپ شده در فضا است.

چیزهای ساده در زندگی

در حال حاضر که او شده است محدود به یک سفینه فضایی در حدود 250 کیلومتری بالای سطح زمین برای بخشی بهتر از یک سال کخ می گوید او را به دست نسبتا لذت های ساده در منزل.

“چگونه من از دست باد بر روی صورت من احساس قطرات باران شن و ماسه و صدا از گشت و گذار توفنده در گلوستون ساحل” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de