آسام: مشروب مغازه ها را باز باقی می ماند برای چند ساعت در روز مجاز روز

گواتی/شیللنگ: همه مشروب مغازه ها و انبارهای عمده فروشی در آسام و مگالایا باز خواهد شد از دوشنبه به مدت محدود ساعت رسمی سفارشات روز یکشنبه گفت:.

در آسام همه مغازه مشروب فروشی و عمده فروشی انبارها باقی خواهد ماند و باز از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر در مجاز روز در حالی که این باز خواهد شد و از ساعت 9 صبح به 4.00 بعد از ظهر از مارس 13 تا 17 آوریل در مگالایا.

مالیات غیر مستقیم مقامات نظارت بر, نظارت بر کسب و کار از مغازه های مشروب

مالیات غیر مستقیم مقامات این دو کشور را نظارت و نظارت بر کسب و کار کار می کند و از این مغازه مشروب فروشی انبار و موسسات مجاز. اضافی کمیسر آسام بخش غیر مستقیم S. K. Medhi در نامه ای به معاون کمیسیون از تمام 33 ولسوالی گفت که دولت را تایید کرده است باز از هند ساخته شده خارجی در مغازه مشروب فروشی, انبار, بسته بندی مایعات جایگزین گیاهان مشروب و کارخانه های لبنی در سراسر آسام با اثر از دوشنبه منوط به پیروی از 10-pont دستورالعمل.

“این مغازه مشروب ممکن است کار با حداقل کارکنان و ارائه دست sanitisers به مشتریان و کارکنان در حالی که دست زدن به بطری و پول نقد. مالک و مدیریت این مغازه ها و دیگر اجازه نصب خواهد بود مسئول برای استقرار کارکنان خود را به اطمینان حاصل شود اجتماعی فاصله. مالک و مدیریت این اجازه تاسیسات باید به شدت به دنبال تمام دستورات صادر شده توسط ملی بهداشت ماموریت آسام با اشاره به COVID-19” گفت: این نامه در دسترس با سرپرستان.

حداقل کارکنان

آن گفت که این مغازه مشروب فروشی انبار مشروب ماشین منگنه بسته بندی مایعات جایگزین گیاهان باید کار با حداقل کارکنان (بیش از 50 درصد) و موسسات مجاز باید ترتیب به نگه داشتن خود را, کارکنان و کارگران را در درون خود دانشگاه و ترتیب مواد غذایی و دیگر امکانات رفاهی برای آنها.

در این نامه همچنین گفت: برای حفظ کارگران و کارکنان در تعیین محل نزدیکترین به محوطه کارخانه ترتیب برای حمل و نقل کارکنان و کارگران از محل تعیین شده به کارخانه با رعایت تمام COVID-19 دستورالعمل به دست آوردن وسیله نقلیه عبور از معاون کمیسیون مربوطه در منطقه برای حمل و نقل محموله مشروب.

“هر گونه تخلف از دستورالعمل های صادر شده با توجه به COVID-19 خواهد دعوت لغو مالیات غیر مستقیم مجوز” Medhi نامه گفت.

در شیللنگ در یک تصمیم جداگانه از مگالایا دولت اجازه داده است باز از شراب مغازه ها و باند انبارها از دوشنبه.

مگالایا دولت کمیسر مالیات غیر مستقیم در نامه ای به معاون کمیسیون از تمام 11 منطقه گفت که حفظ اجتماعی فاصله شراب مغازه ها و انبارها پیوند می خورند می توانند از ساعت 9 صبح به 4.00 بعد از ظهر از مارس 13 مارس 17.

در این نامه اظهار داشت که صاحب مغازه های شراب ساخته شده باشد شخصا مسئول با استقرار کارکنان خود را به اطمینان حاصل شود اجتماعی فاصله. “تنها یک نفر در هر خانواده اجازه داده می شود به بازدید از یک فروشگاه شراب برای خرید و حرکت از یک محل و یک روستا به محل دیگری باشد ممنوع است. شراب مغازه ها ممکن است عملکرد با حداقل کارکنان و ارائه دست عفونی به مشتریان و کارکنان در حالی که دست زدن به بطری و نقد” آن گفت:.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>