Dannie Riel های اخیر رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا طرفداران او وز. به عنوان کسانی که به دنبال آسیایی, متولد زیبایی در Instagram دانم Riel هرگز خجالتی وقتی که می آید به flaunting او قاتل کشف برخی از آنتی ویروس های لباس قابل تصور, از جمله و به سختی وجود دارد bodysuits. در آخرین عکسی که اضافه شد به او زرق و برق دار, خوراک Riel sizzled در برخی از جدی سکسی, شنا بسیار به لذت طرفداران او است.

در عنوان از به روز رسانی Riel برچسب گذاشته شده توسط خودش در هاوایی اما لیست نبود یک شهر خاص. عکس بود زیبا به عنوان مدل انجام یک عمل تعادل بر روی یک درخت بزرگ شعبه که حلق آویز بیش از یک بدن از آب است. Riel رو پشت او به دوربین نگه داشتن یک پا در دست او و کاشت دیگر بصورتی پایدار و محکم بر روی درخت. او قرار داده و دست دیگر را به طور مستقیم در مقابل از او به عنوان متعادل در حالی که انجام یوگا در برخواهد داشت.

Riel چپ کمی به تخیل در یک نحیف قرمز است که نمایش او باب روز و قهوه ای مایل به سیاه و به خوبی به عنوان عضلات پشت و بازوها. رسانه های اجتماعی احساس عینک سه قفل پایین و در پشت او به عنوان آنها سقوط کرد و تمام راه را به پایین در نزدیکی او ، فقط در چند ساعت کوتاه از عکس رفتن زندگی می کنند بر روی صفحه آن را به دست آورده smokeshow یک تن از توجه از طرفداران وفادار.

در علاوه بر این به بیش از 7000 لایک این پست متصلب چشمگیر 50 نظرات و این تعداد تنها همچنان به صعود. برخی از پیروان گرفت و به عکس به اجازه دهید او را می دانم که او به نظر می رسد شگفت انگیز در حالی که دیگران بی شماری raved بیش از شکل زرق و برق دار. چند تا به حال هیچ کلمه و تصمیم گرفتند برای بیان احساسات خود با شکلک به جای.

“هاها شما بهترین هستید!!!,” یکی از طرفداران gushed اضافه کردن یک سری از قلب قرمز از emoji به پایان دهید.

“است که یک نمای عالی و من می خواهم به عشق بر لبه چیزهایی که” دوم رسانه های اجتماعی کاربر به شوخی.

“من آرزو می کنم من می تواند انجام این کار من احتمالا سقوط اما بسیار جذاب است. شما در حال زرق و برق دار” یکی دیگر از Instagrammer بوده.

قبلا Inquisitr به اشتراک گذاشته شده است که این مدل sizzled در یکی دیگر از سیگار کشیدن داغ نگاه که در یک کلیپ ویدئویی کوتاه. یک بار دیگر او برچسب گذاشته شده توسط خودش در هاوایی که در آن او می تواند دیده می شود در بالکن نگه داشتن یک بطری بزرگ از غاز خاکستری و یک جرعه طولانی نوشیدن. او در سمت چپ بسیار کمی به تخیل در سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه رشته نمایش مقدار زیادی از رخ. این پست نیز به دست آورده او یک تن از توجه از لژیون از طرفداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im