آسیایی, بمب, Dannie Riel تنقلات در In-N-Out در آشکار سفید Bodysuit

Dannie Riel در زمان به رسانه های اجتماعی در اوایل امروز برای به اشتراک گذاشتن یک سری از عکس های پرجنجال در حالی که چادری در یک آشکار سفید bodysuit. آن را هر روز است که این مدل باعث می شود یک پست در wildly محبوب Instagram صفحه و در ماه گذشته او تنها یک تعداد انگشت شماری از عکس ها در خوراک. اما Riel به نظر می رسد می خواهید برای شروع مارس با بچه های نه فقط یکی بلکه چهار عکس های جدید با طرفداران.

در این تصویر برای اولین بار در این سری بمب های مطرح شده در یک جدول در آنچه به نظر می رسد یک اتاق هتل. او نشسته بر روی لبه بزرگ, سیاه, قطعه ای از مبلمان تاب نحیف سفید bodysuit که نشان داد او مجسمه پاها و همچنین مقدار زیادی از رخ. رسانه های اجتماعی ستاره برگزار شد یک چیزبرگر در یک دست و یک فرانسوی فرای در, دیگر به او نگاه پایین به سمت زمین است.

Riel عینک زیبا, سبزه, گیسوان انزال در پایین موی دم اسبی با تعدادی از امواج شل سقوط خود را به عقب. چند سست تکه از مو کاهش یافت و در اطراف قاب از چهره او و او اضافه شده یک برنامه زیبا از آرایش را به نگاه با خط چشم ریمل مژه و ابرو ریمل برجستهنگار و پاک کردن رژ لب. شات دوم در این سری به طرفداران از نزدیک و شخصی از نظر مدل در حالی که افشای یک تن از رخ و همچنین. دو بعدی تصاویر فقط به عنوان یک حتی نشان داد که مدل تاب an In-N-Out Burger کلاه و جرعه جرعه بنوشید.

در عنوان از به روز رسانی از او خواسته طرفداران خود را به دو شیر که عکس نشان دهنده بخشی از مهم ترین وعده های غذایی خود را و پس از آن رفت و زنده آن را به دست آورده و او مقدار زیادی از توجه. بسیاری از Riel طرفداران اظهار نظر در پست, اجازه دهید او را می دانم که او به نظر می رسد شگفت انگیز در حالی که دیگران بی شماری خود را ابراز حسد بیش از این واقعیت است که او از خوردن یک همبرگر.

“لعنت به شما آن را نگاه hella خوب به خوردن” یک فن gushed اضافه کردن یک سری از قلب قرمز از emoji.

“شما شگفت آور فوق العاده دلسوز ، من مثل تو” یک ثانیه فن raved.

“Woooow. سکسی بانوی داغ بر روی زمین است. خالص کمال” یک chimed در با یک سری از قلب و چشم از emoji.

هفته گذشته Inquisitr مشترک که Riel حیرت زده کرد در یکی دیگر از NSFW ساز و برگ که در آن زمان یکی که کمی بیشتر آشکار است. مدل چیزهایی نگه داشته و ساده پوشیدن لباس بند دار لباس سفید آویخته از شانه های او. او نیز رفت و بی انتها در مجموعه عکس پوشش خود را با دست. آن به عنوان جای شگفتی نیست که این پست نیز به دست آورد یک تن از توجه برای بمب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>