اشلی رابرتز Sizzles در Bralettes لباس زیر و کفش پاشنه بلند برای ‘غرق’ عکس

اشلی رابرتز نگاه شگفت انگیزی در گل او به عنوان مطرح شده در چند انجمن گروه. روز شنبه, پوسیکت عروسک ستاره را به Instagram به اشتراک گذاری مجموعه ای از سیاه و سفید عکس های از های اخیر شلیک و او 587,000 پیروان نمی تواند متوقف احساساتی بیش از او “غرق” عکس.

اشلی, 38, اغلب باعث می شود امواج با گزینه های مد خود و او نمی به نظر می رسد بیش از حد دور از آب او به عنوان مدل به سه روش متفاوت و شیک به نظر می رسد. در تصویر اول او ایستاده بود کنار اب و هوای تیر چوبی. آن را شبیه یکی از بزرگ پشتیبانی از اسکله.

بور, بمب, عینک جفت بالا waisted لباس زیر سیاه و سفید و یک pinstriped bralette. او بالا بود تسمه اسپاگتی و یک یقه که سقوط به پایین به افشای او صاف دکولته. بیش از آن او عینک cropped تی شرت مردانه گردد از همان پارچه راه راه. او تصویر پوشیدن همان مجموعه قبلی Instagram photo اما او نشسته بود که در شات. در اخیر ها او مطرح شده با پشت قوسی و پشت او فشرده در برابر چوب خشن پشتیبانی می کند. او اسلحه کشیده شد تا بر سر او.

در عکس دوم او نشسته بود بر روی یک تکه چوب در مقابل یک کشتی بزرگ. او چادری در یک طوقه بالا ابریشم با billowy آستین. او پایین نیست اما او را دیدم بسیاری از پای او کشیده یکی از طولانی اندام در مقابل او. او با پوشیدن یک جفت از حال stilettos طلسم جنسی با بسته انگشتان پا اشاره کرد. آنها یک رنگ رنگ پریده ایستاده است که در برابر گل آلود زمین که او احاطه شده است. تعداد زیادی از سنگ ها نیز پراکنده در خراب کردن.

اشلی تکمیل نگاه خود را با gauzy دستکش است که به محض ruched آستین. او زده افسرده مطرح با چانه خود را در حال استراحت بر روی انگشتان دست راست و بازوی چپ خود را آویخته بر زانو او.

در تصویر نهایی او تیمی سیاه, لباس زیر, با bralette-و-پیراهن دسته کوچک موسیقی جاز. طراحی آن بود یکسان به مجموعه ای دیگر, اما آن را جامد سیاه و سفید. در پای او عینک یک جفت دید از بالا پاشنه بلند صندل.

او پاک و ترد و برگ بود در مقابل اعتصاب با محیط اطراف خود. اشلی آرنج راست بود با استراحت در بدنه عظیم آب و هوا-فرسوده کشتی. او ایستاده بود در نزدیکی یکی از رگ portholes. او راست پا بود و ظهور را به سمت به طوری که پای او بود و در حال استراحت در بالای یک تایر در حالی که او دیگر پا بود و کمی به گل غرق.

بخش نظرات از اشلی را نوشته بود و به سرعت آب گرفتگی با بررسی بیحوصلگی حرف زدن.

“کاملا خیره کننده عکس های اشلی,” gushed یک فن.

“کسانی که پاهای هر چند” جزئیات یکی دیگر از پیام.

“به معنای واقعی کلمه در زمان my breath away” یک سوم تحسین گفت.

“شما برنده اینترنت امروز” اعلام کرد یک چهارم از شیفتگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>