اشلی Resch قرار می دهد نان در نمایش او به عنوان نگاه به آینه

Instagram, مدل, اشلی Resch خوشحال او 915,000 پیروان با پست های اخیر. در این تصویر با نشاط او ایستاده بود در مقابل یک آینه به عنوان اینکه به فکر چیزی معنی دار در حالی که غنیمت او در صفحه نمایش کامل.

این Instagram احساس عینک زرد, لباس زیر, که برجسته ظریف الگوی برجسته در سیاه و سفید. سینه clasped در یک گروه. در مقابل آن قطع شد پایین بود و فشار اثر است که تقویت اشلی کافی رخ.

لباس شنای زنانه دوتکه, خلاصه, ویژه, شلاق زدن برگشت. به عنوان مدل تکیه به یک طرف و به دور از دوربین آن قرار داده و او را پرت derriere جلو و مرکز در شات. با او هیپ محوری بیرون مقدار زیادی از ران او امضا می تواند دیده می شود.

او ایستاده بود در مقابل یک آینه گرد با رنگ پریده رنگ قاب چوبی. خیره به آن اشلی طرفداران شد پاداش با یک نگاه به این مدل را کاملا ساخته شده تا چهره. بر روی لب ظاهر می شود گرد و خاکی صورتی سایه ای از رژلب. چشم او بودند برجسته با کمی ریمل و خط چشم و همچنین سایه دودی از سایه چشم.

این مشهور مو بور سقوط در آرام امواج به شانه های او بود و جدا به یک سمت از صورت خود را.

روی یک نیمکت چوبی و در مقابل آینه, ارکیده سفید در یک گلدان قرار گرفت. در حالی که آن را نمی تواند دیده می شود در مقابل اشلی, این به نظر می رسد به عنوان یک آینه در آینه.

به یک طرف از عکس بود و یک تخت با یک قاب که همسان آینه و نیمکت. آن را نیز برجسته کتانی سفید و آنچه در ظاهر به یک تله کوسن. روی دیوار سفید آویزان عظیم چاپ یک افق شهر در شب. برج ایفل می تواند دیده می شود در دیوار آویزان نشان می دهد که در آن واقع شده بود.

به عنوان به زودی به عنوان اشلی ارسال شده تصویر او سبب شد که سریع به پاسخ. در عرض چهار ساعت تصویر جمع شده بودند بیش از 11500 نفر را دوست دارد و مقدار زیادی از نظرات از طرفداران عاشقانه.

“نفیس و دیدنی” یک پیرو نوشت در بخش نظرات.

“نمایش خوب” یک فن گفت.

“لعنت کانادایی ها داغ” گفت: یکی دیگر از کاربر.

“زیبا و بسیار داغ” یک فرد چهارم نوشت, اضافه کردن چندین emoji به نظر بیشتر برای تاکید.

علاوه بر این بسیاری از پیروان او با استفاده از emoji به منظور انتقال آنها چگونه احساس خود را در مورد تصویر. تا حد زیادی محبوب ترین شد قلب-چشم و آتش از emoji.

اشلی اغلب نشان می دهد شکل زرق و برق دار در Instagram. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, او به تازگی نمایش حیوانات-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه است که نشان داد او قاتل منحنی های دیدنی و جذاب و شیوه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>