اشلی Resch Bares Her انگیز ران و قاتل خالکوبی در کوچک سفید کوتاه

زرق و برق دار, تناسب اندام, مدل, اشلی Resch wowed او 914,000 پیروان با جدید ترین Instagram پست جمعه صبح. کانادا زیبایی طعنه طرفداران با یک نگاه اجمالی از او پرکار خالکوبی و قاتل بدن در دو عکس است که دریافت بیش از 1000 لایک در 20 دقیقه آنها آنلاین.

اشلی آغوش آرام پرنیان در تصاویر. او عینک انگیز و در عین حال گرم و نرم به دنبال سفید گروه با دستبند و گردن و آستین بلند. سجاف از شلوارک سوار بالا در شهوت انگیز, ران, افشای همه از او بلند و صدای زیر سرچشمه می گیرد. استادانه درست شده سیاه و سفید و خاکستری خالکوبی تحت پوشش هر قابل مشاهده اینچ از پای راست خود را.

آن را دشوار است به تشخیص اگر ساز و برگ بود یک قطعه یا یک تطبیق بالا و پایین. پارچه تا به حال نرم و چسبناک ظاهر پنبه و ضعف الگوی راه راه عمودی. تزئینی درز فرار در سراسر جلوی بدن خود را بطرف بالا در اطراف تنه فقط سطح با گرد سینه.

بخشی از بدن پایین تر بود از قاب اما بالای یک بی عرضه ورزشی سفید و جوراب و گوشه ای از کفش رویت شد, تکمیل طرح رنگ تک رنگ.

اشلی نشسته در خارج در یک مجموعه گسترده ای از مراحل سنگ. او مطرح در یک طرف از آنها در کنار یک دیوار ساخته شده از قطعات بزرگ سنگ که به دنبال صعودی پله ها پشت سر او. دوربین سطح با لگن و نقطه به سمت بالا. زاویه تاکید کرد اشلی را سر ران است که تقریبا به طور کامل پر شده پیش زمینه.

تمرکز واضح همچنان تنها در ویژگی های خیره کننده.

سرش را کمی کج شده بود و او به بیننده شرجی زل زل نگاه کردن. منتشر نور طبیعی برجسته خود را بالا استخوان های گونه و ظریف ساختار استخوان. طلایی پوست نگاه بی عیب و نقص. او seductively pouted کامل خود را خوشبو ، کاملا مرتب قوسی ابرو قاب او نور چشم است.

اشلی فرفری بور گیسوان بودند جدا کردن-مرکز ریختن بیش از هر دو شانه ها و در سراسر مجسمه نیم تنه خود را.

او استراحت او راست آرنج روی زانو و عبور ساعد او در مقابل او تنه بتواند مخالف بازو با انگشتان دست خود را. دست چپ او استراحت بالای او shin انگشتان دست, تمدید. او را آراسته ناخن بلند بود و رنگ پریده رنگ.

اشلی را اختصاص داده Instagram طرفداران مشتاق بودند به بیان ستایش خود را برای ارسال. بسیاری از استفاده ترکیبی از قلب و شعله emoji اما برخی نیز با قرار دادن احساسات خود را به کلمات.

“شدید lil فرشته” اعلام کرد یکی از طرفداران.

“سلام شاهزاده خانم. شما باید مناسب هیکل شما خیلی سکسی,” قدردانی دوم پیرو زیر نظر خود را با بوسه از emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>