اشلی Iaconetti Stuns در جدید Instagram Selfie

لیسانس ملت آلوم اشلی Iaconetti در زمان به Instagram روز پنج شنبه, جولای 2 و به اشتراک گذاری خیره کننده عکاسی از خود. سابق لیسانس و لیسانس در بهشت ستاره با لبخند از گوش به گوش او به عنوان مطرح شده برای این عکس.

سبزه سابق واقعیت تلویزیون ستاره ایستاده در حیاط خلوت خود را به ضربه محکم و ناگهانی عکس خورشید درخشان روشن چهره او درختان در پس زمینه قابل مشاهده. او عینک خود را شانه طول مو در فر قسمت دوخته پشت در گوش او. شناخته شده برای او از همه چیز زیبایی Iaconetti در ظاهر به حجاب کامل آرایش صورت از جمله خط چشم و ریمل مژه و ابرو است که به کمک روشن خود را خیره کننده و چشم قهوه ای. پوست او نگاه بی عیب و نقص و تر و یک بیت از نور سرخ صورتی ظاهر می شود بر گونه های او است.

Iaconetti با استفاده از یک دست برای نگه داشتن گوشی خود را و ضربه محکم و ناگهانی عکس و درک یک teal آبی بطری چسبنده ویتامین ها در طرف دیگر. سابق واقیعت ستاره تلویزیونی نشان داد شکل او را در دفتر آبی اسپاگتی بند بالای مخزن است که همسان تقریبا کاملا با بطری gummys.

این نام تجاری است که Iaconetti شد ترویج در این پست خاص است شکر خرس ، این نام تجاری به تولید یک نوع محبوب از ویتامین ها است که اغلب تبلیغ در رسانه های اجتماعی با دیگر افراد مشهور. بسیاری از مردم به احتمال زیاد می دانید نام تجاری به دلیل پست های گذشته از مردم مانند کیم و Khloe Kardashian, Kylie Jenner, و ونسا Hudgens که به تایید ویتامین ها در صفحات رسانه های اجتماعی. با نام تجاری ادعا می کند این ویتامین کمک به تقویت و تغذیه یک مو و ناخن ها هنگامی که گرفته شده به طور منظم.

Iaconetti است که به وضوح یک فن از ویتامین ها است که او می گوید: او طول می کشد دو را از روزانه به منظور نگه داشتن موهای خود را سالم و به دنبال بهترین خود را. او پست متصلب تا بسیاری از امثال آنلاین به بیش از 8 ، 000. او در مجموع 1.1 میلیون پیروان در پلت فرم به طور کلی. بسیاری از مردم در زمان به بخش نظرات به تعریف Iaconetti در عکاسی از خود و همچنین برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود را در مورد این نام تجاری خاص و محصول.

“شما نگاه شگفت انگیز! قرنطینه به نظر می رسد خوب بر شما!” بوده یکی از رسانه های اجتماعی کاربر.

“به دنبال زیبا! عشق موهای خود را شبیه به این!” اظهار داشت: یک دوم شخص است.

“سوگند ویتامین های آن!” و یک نفر دیگر گفت.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده Iaconetti روز در لیسانس حق رای دادن را نشان می دهد ممکن است اما او هنوز هم نگه می دارد تا با اتفاقات همکار لیسانس ملت شخصیت و اخیرا عناوین ساخته شده برای تماس هانا قهوه ای برای استفاده از N-word.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>