اشلی بنسون به روز رسانی $4.5 میلیون خانه در لوقلین پارک

ashley benson

اشلی بنسون در حال بازگشت به Laughlin پارک. Jacopo Raule/گتی ایماژ

اشلی بنسون است که به عنوان بازگشت به Los Feliz. سابق Pretty Little Liars بازیگر که به تازگی با شکست Cara Delevingne پس از نزدیک به دو سال هم است که به روز رسانی به پنج خوابه پنج حمام خانه در تالارهای-ستایش دردار Laughlin پارک enclave.

بنسون قبلا متعلق به یک 2,536 فوت مربع سه خوابه اقامت در همان محله که او به فروش می رسد برای $2.14 میلیون در آغاز این سال است.

همچنین نگاه کنید به: جنیفر لوپز پرداخت $1.37 میلیون برای یک انسینو صفحه اصلی

اما به نظر می رسد او نمی تواند دور ماندن از این منطقه به عنوان او به تازگی پرداخت 4.5 میلیون دلار برای بزرگتر 4,825 فوت مربع Laughlin پارک به عنوان اولین خال خال با انواع.

بنسون جدید به سبک مدیترانه ای املاک و قدمت آن به سال 1930 و در این لیست تنها دو صاحبان بیش از گذشته 90 سال است. از آن گذشته بود در بازار در سال 1970.

وجود دارد چوب مخابره سقف در سراسر خانه. آشپزخانه مجهز به چوب تیره cabinetry و عمیق سبز گرانیت کانتر با یک مرکز جزیره یک نوار صبحانه صندلی.

خورشید اتاق امکانات Palladian ویندوز در سه طرف و یک شومینه قاب در معرض آجر. نیز وجود دارد یک چوب paneled مطالعه و یک اتاق نشیمن با شومینه.

مالک مجموعه واقع در طبقه فوقانی با سه بالکن خصوصی و یک پیاده روی در گنجه. وجود اضافی اتاق خواب در طبقه بالا و اتاق خواب فوق العاده مجموعه در سطح پایین تر. طبقه پایین نیز وجود دارد شراب سازی و نوار خیس.

در خارج وجود دارد یک استخر با سرگرم کننده و lounging پاسیو فضا.

بنسون جدید لس فلیز منزلگاه سوم خود را در لس آنجلس در چند سال. قبل از او نقل مکان کرد و به او قبل از Laughlin پارک محل اقامت او متعلق به یک PLL یادگاری پر house on the Sunset Strip که او به فروش می رسد در اوایل سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>