به علاوه اندازه مدل Ashley Alexiss به 2.1 میلیون Instagram followers چیزی را به ذهن خود را از تمام اخبار در اطراف coronavirus با آخرین به روز رسانی. این خروس رو آنلاین اواخر شب گذشته برای به اشتراک گذاشتن یک عکس گرفته شده برای خرده فروش آنلاین مد, Nova, wowing طرفداران با زیبایی و افسانه منحنی.

این ها یک نیمه بدن شات که دیدم Alexiss, نما, برابر, ساده, سفید پس زمینه. با هیچ یک از عناصر حواس پرتی در پس زمینه بینندگان می تواند تمرکز صرفا بر روی شکل زرق و برق دار و لباس زیبا.

Alexiss پوشیده بود و امان بالای مخزن در یک سوخته زرد رنگ که به زیبایی خود را تکمیل نمایشگاه پوست و گیسوان طلایی. پوشاک بود نه بیش از حد آشکار و sported با احتیاط یقه و ضخامت تسمه شانه که نشان داد فقط به اندازه کافی به پوست می شود فریبنده در واقع بدون افشای بیش از حد. قالب اتصالات بالا بود آجدار طراحی و نگاه چاپلوس در ساعت شنی قاب با تاکید بر تفاوت بین اشلی را خوش بر و رو قفسه سینه و کمر باریک.

این مدل همراه آیتم با یک جفت کفش-شلوار جین افزایش است که او را در آغوش گرفت و لگن و عینک بالا جمع داخل شلوار خود را بیشتر با تکیه تلفظ کردن دور کمر کوچک. این دزدان دريايي بودند, نور, گل گندم, سایه آبی و سفید در جلو برجسته اشلی را قوی ران.

اشلی تکمیل نگاه با اسراف مجموعه, دلپذیری, گوشواره طلا که به شکل قلب و sported بافت طراحی بود که سخت به دست میان او براق یال. او موهای بلند و مدل دهید با یک mid-بخش اجازه او قفل قاب چهره او به عنوان آنها خار بیش از شانه خود را. او قهوه ای ریشه نشان داد و از طریق انتقال به شخص, به او گیسوان اندکی سایه نگاه کنید.

این Sports Illustrated: Swimsuit Edition مدل قرار دادن تعداد زیادی از مراقبت به گلم و همچنین ورزشی یک صورت پر از آرایش در شات. این نرم افزار شامل مجسمه ابرو سوسو زننده پوست-باب روز سایه چشم و مژه ها را از چشم او. او عینک صورتی رنگ ساتن روی لب های سرسبز و به پایان رسید تا گلم با صورتی سرخ.

اشلی نشان داد مدل سازی او لغو احکام صادره ی قابل توجه شرجی در برخواهد داشت که او را دیدم cocking ران به سمت و coquettishly بازی کردن با موهای او. ناخن های خود را برجسته شیک تخت مانیکور و رنگ شد ظریف سایه ای از رنگ صورتی. او به دنبال به طور مستقیم به دوربین با شدید زل زل نگاه کردن و جدا کمی لب های او در اغوا کننده راه است.

“در حال حاضر که کاملا عکس زیبا ترین من دیده ام همه روز” یک فن اظهار نظر در پست خود.

این به روز رسانی هم زده کاملا واکنش در میان متعدد تحسین وضعیتی وخیم در بیش از 15,300 دوست دارد و 160 نظرات یک شبه. پیروان بودند به خصوص با او زیبا, زیبایی, اگر چه مقدار زیادی از تعارف داده شد برای او انحناء بدن.

“من مجذوب خود منحصر به فرد زیبایی” نوشت: یک فرد با اضافه کردن یک قلب و چشم و کوپید-کلید از emoji.

“کامل شکل و اندازه و شکل” اعلام کرد: یک دوم دنبال, پایان نظر خود را با کف زدن-دست و آتش از emoji.

“شما کاملا کامل” توافق دیگری Instagram کاربر. “با تشکر از شما برای به اشتراک گذاشتن زیبایی خود را با ما” در ادامه پیام خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de