Ashleigh اردن می پوشد سفید سینه بند ورزشی و خاکستری کوتاه برای تمرین جدید تصویری

Ashleigh اردن را به محبوب در سایت های رسانه های اجتماعی Instagram در چهار شنبه, آوریل 29 به اضافه کردن آخرین ورزش منظم به مجموعه ای از صدها نفر از تمرینات است که او به طور منظم سهام با 3.5 میلیون پیروان.

برای تمرین, Ashleigh گرفت و به خانه اش بدنسازی و عینک سفید سینه بند ورزشی و خاکستری کون, کوتاه, هر دو قطعه از شخصی activewear خط NVGTN. بالا شامل ضخامت تسمه و مثلثی برش outs در طول بالاتنه پشت. آن را به سمت چپ کمی از فضای اطراف ناحیه میانی دادن بینندگان یک نگاه اجمالی از او صدای زیر شکم. شورت گل رز بالا در Ashleigh کمر و چسبیده به او انحنا, باسن و بالای ران ترک بقیه عضلات پاها در معرض.

برای تکمیل ساز و برگ Ashleigh عینک یک جفت کفش کتانی سفید و لوازم با یک گردنبند نقره و glitzy گوشواره. او بلند, بور مستقیم قفل شد به عقب کشیده در پایین موی دم اسبی که سوار را به دور کمر او در حالی که چند سست رشته های قاب ، این مدل اضافه شده آرایش چشم و لب براق به او ویژگی های صورت پاپ.

به طور معمول این مربی تناسب اندام اهداف مناطق خاص از بدن در تمرینات مانند اسلحه یا glutes اما تصمیم به تغییر همه چیز را این بار با یک full-body exercise مدار. آخرین تمرین بود و به درستی به نام “بدن سوز است.” برای تجهیزات, Ashleigh با استفاده از وزن, ورزش های توپ مجموعه ای از دمبل و یک حصیر.

Ashleigh شروع تمرین خود را با چمباتمه زدن سربار با استفاده از توپ ورزش برای مقاومت به عنوان او آمد از هر چمباتمه زدن و او را با اسلحه بر سر او و به سمت دیگر بدن او. دوم ورزش معکوس lunges با حلقه bicep یک حرکت که مورد نیاز دمبل به خوبی رایت رفتن در عضلات bicep.

تناسب اندام مدل نقل مکان کرد و به یک پا V-یو پی اس بعد تخمگذار بر روی حصیر و بالا بردن یک پا را به سمت قفسه سینه خود را در حالی که نشست آن را در وسط دراز. نهایی ورزش در مدار بود سمت پرش چمباتمه زدن یک plyometric حرکت طراحی شده برای بالا بردن ضربان قلب.

در عنوان پست Ashleigh به او توضیح داد که پیروان او را دوست دارد ترکیب کامل بدن روال عنوان یک سوئیچ کردن و اضافه کرد که آن را یک چالش برای بدن و همیشه به پایان می رسد تا لگد زدن به او ، او خلاصه هر ورزش در مدار و مشخص شده تعداد ست ها و تکرار کارآموزان باید برای هر.

Ashleigh آخرین تمرین به دست آورده و تقریبا 40,000 دوست دارد و بیش از 200 نظر در عرض چند ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>