Ashleigh اردن شروع هفته با شدید Booty Workout است که نشان می دهد او انحنا پشت

دوشنبه, آوریل 27 Ashleigh اردن در زمان به محبوب پلت فرم رسانه های اجتماعی Instagram برای ارسال آخرین تمرین صفحه اصلی تصویری است که هدف آن ،

تناسب اندام مدل انتخاب یک سینه بند ورزشی و جفت از کون, تنگ, از activewear نام تجاری NVGTN برای تمرین. سبز بالا به نظر می رسد به یک متقاطع بین یک سینه بند ورزشی و محصول بالا با یک افسار-بازگشت سبک و تمدید پارچه در اطراف ناحیه میانی. آن را شامل یک برش کوچک در Ashleigh فوقانی پشت و نام تجاری در حروف در بالای یقه. خاکستری, کوتاه, شامل طیف گسترده ای تسمه و چسبیده به Ashleigh کافی پشت و بالای ران. پایان فقط زیر غنیمت او بخش عمده ای از مدل مجسمه, پاهای بود سمت چپ بر روی صفحه نمایش.

Ashleigh عینک یک جفت کفش کتانی سفید برای تکمیل ساز و برگ و لوازم با یک گردنبند نقره و sparkly گوشواره. او سبک خود را بلند گیسوان در دو نوارهای و اضافه کردن یک لمس از آرایش چشم و لب براق.

تناسب اندام, مربی, انجام تمرین در ورزشگاه و با استفاده از دمبل و ورزش حصیر برای تجهیزات. در عنوان پست Ashleigh به او اطمینان پیروان که آنها هنوز هم می تواند تکمیل تمرین حتی اگر آنها دسترسی ندارد به دمبل. او توصیه می شود که آنها با استفاده از هر وزن خانوار مورد به عنوان یک جایگزین.

چهار-بخشی تمرین مدار تقسیم شد به فردی کلیپ های ویدیوئی. اولین تصویری ویژه سومو چمباتمه زدن/سومو SDL که در آن Ashleigh انجام یک سری از squats در حالی که برگزاری زیادی دمبل در مقابل او. دوم ورزش چمباتمه زدن/پرس دمبل دیگری حرکت می کند که درگیر squats به تن ، به عنوان مدل از هر چمباتمه زدن او تحت فشار قرار دادند و اسلحه خود را به سمت سقف در حالی که برگزاری یک جفت دمبل.

سومین تصویری برجسته معکوس پرتاب با هاپ یک plyometric ورزش است که به طور همزمان مشغول به کار glute عضلات و افزایش ضربان قلب. Ashleigh از اتمام تمرین با SDL/قطره lunges یک مطلب استاتیک ورزش که نیاز به دقت و تنش است.

Ashleigh نوشت: از این تمرینات در عنوان پست و افزود: تعداد ست ها و تکرار پیروان خود باید انجام دهید برای هر یک. او اضافه کرد که او تا به حال glute جلسه و می خواستم برای به اشتراک گذاشتن مورد علاقه خود قطعات با طرفداران خود را.

پست ثابت محبوب با مربی تناسب اندام را به میلیون ها نفر از پیروان درآمد حدود 60000 دوست دارد و صدها نظر در عرض 12 ساعت. Ashleigh طرفداران پر بخش نظرات با تعارف او شکل تمرینات و لباس.

“فقط به حال به شما بگویم که چقدر من عاشق فیلم های خود را (آنها خیلی مفید و روشن omg) و چه الهام بخش شما هستند! خیلی خوشحالم که من کشف شده صفحه خود را!,” یکی Instagram کاربر اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>