Ashleigh اردن ورزشی, صورتی, از کون, تنگ, نو Glute-آموزش تمرین

تناسب اندام, مدل, Ashleigh اردن را به محبوب در سایت های رسانه های اجتماعی Instagram در چهار شنبه 8 ژوئیه به پست قسمت دوم از دو قسمت غنیمت تمرین آموزش. او نوشته شده بخش اول در اوایل این هفته.

در ویدئوها, مدل عینک, سیاه, سینه بند ورزشی با پایین برش یقه و تسمه نازک عبور خود را به عقب. بالا نشان داد او مجسمه فوقانی عضلات پشت بازوها و شانه ها. یک فاصله کوچک بین بند و یک جفت از رنگ صورتی, از کون, تنگ, طعنه مدل صدای زیر شکم. شورت شامل ضخامت کمر و گسترش به صدر Ashleigh را ران کند به او مجسمه منحنی. هر دو قطعه از شخصی activewear نام تجاری NVGTN.

Ashleigh انتخاب یک جفت کفش کتانی سفید برای کفش و لوازم با نازک گردنبند و glitzy گوشواره. او کشیده بلند, بور, قفل را به یک موی دم اسبی و اجازه دهید چند رشته سقوط سست در اطراف صورت خود را. این مربی تناسب اندام نیز به نظر می رسد را ساخته اند تا او چهره با سیاه, ریمل, سایه چشم و رژلب.

مدل تکمیل بخشی از کون تمرین در بدنسازی صفحه اصلی. او با استفاده از سیاه و دمبل و teal مقاومت باند برای تجهیزات. این تمرین بود متشکل از چهار تمرین هر یک جدا به یک فرد اسلاید در پست.

اولین ورزش در مدار بود و تلو تلو خوردن موضع پرتاب. با یک پا تمدید کردن پشت او, Ashleigh خم و خم به جلو و عقب با حرکات آهسته. دوم تصویری ویژه سومو چمباتمه زدن/SDL با دمبل. مدل گسترش پاهای او را و خم زانو کمی اجازه آغوش او قطع در مقابل او.

سوم ورزش کاهش معکوس پرتاب. Ashleigh تکمیل این ورزش مطرح شده گام اجازه یک پا گسترش رو به عقب به کف و سپس بلند کردن آن را به بالا زانو تکرار حرکت و متناوب طرف. نهایی ورزش در تمرین بود banded پل آدم ربایی. مربی پیچیده مقاومت باند در اطراف او ران و قرار بدن او در تمام چهار دست و پا با او رو به سقف.

در عنوان پست Ashleigh به او گفت كه به تکمیل سه مجموعه از هر تمرین با طیف وسیعی از 15 تا 20 تکرار در هر ورزش. او همچنین به ذکر است که برای هر کسی که هنوز هم دسترسی به, جای بدنسازی, قسمت دو از غنیمت او سری می تواند تکمیل شود در خانه با تجهیزات تعویض.

پست به دست آورده بیش از 40,000 دوست دارد و چند صد کامنت در عرض هشت ساعت است.

“Ooohh این به نظر می رسد مانند یک BURNERRR! نجات داد و این قسمت 1! نمی توانید صبر کنید تا سعی کنید!!” یکی Instagram کاربر نوشت در بخش نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>