Ashleigh اردن نشان می دهد خوش بر و رو پشت در Glutes آموزش تصویری

تناسب اندام, مدل, Ashleigh اردن را به محبوب در سایت های رسانه های اجتماعی Instagram در دوشنبه, جولای 6 به پست جدید glutes آموزش تصویری به مجموعه بزرگ.

برای, تمرین, تناسب اندام, مربی, عینک, سیاه, سینه بند ورزشی با ضخامت تسمه شانه و برش outs در امتداد بالای پشت که نشان داد مقدار زیادی از پوست را در امتداد بدن او بالا کشید و چشم به او مجسمه اسلحه. در کمتر نیم, Ashleigh sported یک جفت آبی از کون, تنگ, که برجسته ضخامت تسمه و توسعه یافته به تاپس از او ران و تنه به او دلخواهی کون و عضلات چهارسرران و hamstrings. یک فاصله کوچک بین سقف و کف طعنه مدل صدای زیر شکم. هر دو قطعه از activewear بودند از Ashleigh شخصی با نام تجاری NVGTN.

Ashleigh تکمیل ساز و برگ خود را با یک جفت کفش کتانی سفید و عینک طولانی با گیسوان کشیده و دور از صورت خود را به پایین موی دم اسبی که سوار کردن پشت او. چند سست رشته شدند فریم ، Ashleigh همچنین به نظر می رسد به آن اضافه شده کمی را تشکیل می دهند از جمله سیاه ریمل مژه و ابرو خط چشم و لب صورتی براق.

Glutes تمرین بود قسمت اول از دو قسمت روال و شامل چهار تمرین های مختلف هر یک جدا به یک فرد اسلاید در پست. این مدل انجام تمرین در ورزشگاه خانگی با استفاده از انواع تجهیزات سالن های بدنسازی برای تکمیل تمرینات.

تناسب اندام, مربی, شروع تمرین با ربودن افزارهايی با استفاده از یک ماشین به طور خاص طراحی شده برای آموزش این بخش از بدن است. Ashleigh نشان داد برخی از راه رفتن lunges بعدی قرار دادن یک دمبل در سراسر بالایی را برای اضافه مقاومت از طریق ورزش است. در سومین تصویری مدل پیروان او نشان داد که چگونه به انجام معکوس hypers. Ashleigh استفاده می شود دستگاه های مختلف که مورد نیاز او غیر روحانی در معده او و محل او مچ پا به یک وزن دستگاه. نهایی ورزش در مدار بود کابل squats با استفاده از یک کابل و ماشین آلات.

در عنوان پست Ashleigh نوشت: از تمرینات و اضافه شدن تعداد ست ها و تکرار پیروان خود باید انجام دهید برای هر. او مشخص شده است که برای کسانی که دسترسی ندارند به ورزشگاه او را پست یک قسمت دو به تمرین روز سه شنبه, جولای 7.

Glutes تمرین به دست آورده تقریبا 35,000 دوست دارد و نزدیک به 300 نظرات از طرفداران عاشقانه در اولین روز.

“قاتل تمرین زیبا” یکی Instagram کاربر نوشت در بخش نظرات.

“این بهترین شلوارک!! من عینک معدن پا/ غنیمت امروز روز بیش از حد!” یکی دیگر پیرو قدردانی Ashleigh ساز و برگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>