Ashleigh اردن سنگ بنفش و سفید بالا محصول جدید بدن پایین تر تمرین تصویری

تناسب اندام, مدل, Ashleigh اردن هدف او در تازه ترین سری از فیلم های او Instagram صفحه.

در طول روال بور, بمب, incorporated یک دیسک به نام هواپیمای بی موتور به تمرین. لباس پوشیدن و در یک جفت از بنفش و سفید محصول برتر, Ashleigh خود را آغاز مدار با یک سری از curtsy lunges. برای این ورزش او قرار داده گلایدر زیر پای راست و تضعیف است که پا پشت سر او با یک مورب حرکت در حالی که خم زانوی چپ. در عنوان او توصیه می شود انجام 4 ست 20 تکرار در هر پا.

سپس او ترکیبی از squats و معکوس lunges. دومی ورزش بدان معنی است که او تا به حال به اسلاید پای او همچنین بازگشت اما او تحت فشار قرار دادند آن را مستقیم به عقب به جای مورب. او پیشنهاد انجام چهار مجموعه از 15 تکرار در هر پا.

جانبی اسلاید آمد و بعد برای این ورزش او glided پای او به طرف در حالی که خم پای مخالف. سومو اسلاید است که او در آینده شد شبیه به تمرین قبلی به جز که او تضعیف گسترده ای به پا چمباتمه سومو.

پست انباشته نزدیک به 30000 نفر در سه ساعت است. در بیش از 200 نظرات برخی از Ashleigh طرفداران خود را به اشتراک گذاشته قدردانی برای خانه تمرین تظاهرات.

“Yessssss! آن را دریافت کنید ، این فیلم در حال نگه داشتن من انگیزه” یکی از طرفداران نوشت: قبل از اضافه کردن یک سری از خم ماشین آلات کشاورزی از emoji به نظر.

“عشق این خانه تمرینات باعث شود که ما همه در خانه گیر کرده و این کمک بسیار” یکی دیگر اضافه شده است.

اما بسیاری از نظرات دیگر در مورد Ashleigh را تمرین لباس به طور خاص او بنفش پوش.

“سلام Ashleigh که در آن شما لباس های خود را ؟” یک سوم دیدگاه پرسید. “عشق تمرینات واقعا کمک به بودن در انزوا.”

Ashleigh گروه است که از او activewear خط NVGTN. این نام تجاری در حال حاضر در وقفه اما او پس از مطلع طرفداران که آنها در حال برنامه ریزی برای عرضه محصول که در حال حاضر برنامه ریزی شده اتفاق می افتد در آوریل 11.

اما یک زن و شوهر از نظر حال سوال در مورد تمرین Ashleigh نمایش گذاشت. یک فن نیز در مورد تفاوت جانبی اسلاید و سومو اسلاید.

“جانبی lunges شما در حال نگه داشتن یک پا راست و یکی دیگر خم به عنوان شما را به یک طرف پرتاب موقعیت!” او توضیح داد: در پاسخ. “هنگامی که شما می آیند تا شما هنوز هم نگه داشتن که یکی پای راست! سومو می نشیند و شما کشویی به یک سومو موقعیت چمباتمه زدن و سپس کشویی بازگشت به موقعیت شروع خود را, اما هر دو پا را در یک خم موقعیت در پایین این جنبش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>