Ashleigh اردن نشان داد طرفداران چگونه به تن “سرینی متوسط” که او به نام “کنار سیاه” در آخرین ویدیو در Instagram صفحه.

لباس پوشیدن و در صورتی سینه بند ورزشی و خاکستری ساق پوش, بور, بمب آغاز شده و با یک سری با مجموعه ای از هواپیمای بی موتوری پرواز, سمت lunges. برای این ورزش Ashleigh فرض افراطی گسترده ای پا موضع و تکیه اش را به بالاتنه جلو. با زانو های خود را خم و او به آرامی تغییر وزن خود را به یک طرف و گسترش خود را مقابل پای او را. در عنوان او پیشنهاد انجام سه ست 15 تکرار.

در کلیپ دوم او دراز معده-پایین در مدفوع به صورت مجموعه ای از معکوس froggers. Ashleigh شروع ورزش با پاهای خم و پاهای خود را نزدیک به هم. سپس او مطرح شده و او ران كردن زانو های خود را به عنوان او ، او عنوان توصیه می شود انجام سه ست 20 تکرار.

چمباتمه زدن در-و-outs آمد بعدی. برای این ورزش Ashleigh قرار می گیرد مقاومت باند در اطراف زانو و سپس پا به یک طرف. سپس او تکرار این حرکت را با پای مخالف. او پیشنهاد انجام چهار مجموعه از 10 تکرار برای این یکی.

Ashleigh به پایان رسید در این مدار با یک سری از نیم دایره پا را افزایش می دهد. ایستاده با نیم تنه کج به جلو, Ashleigh مطرح شده یک پا پشت سر او و سپس چرخش آن را با یک نیم دایره حرکت است.

ارسال شده در دوست داشت بیش از 15000 بار به عنوان این نوشته و بیش از 100 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در آن نظرات برخی از Ashleigh طرفداران او تشکر کرد برای اینکه تناسب اندام خود انگیزه.

“شما کاملا شگفت انگیز عشق خود را در تمرینات بسیار با انگیزه” یکی از طرفداران نوشت: قبل از اضافه کردن یک سری از قلب قرمز از emoji به نظر خود.

او همچنین نظرات در مورد بدن.

“Loveeeeee uuuuuu یار” دوم دیدگاه اضافه شده است. “شما کامل هلو دختر @ashleigh_jordan.”

و چندین طرفداران خود را به اشتراک گذاشته تحسین برای تمرین او لباس.

“که صورتی بالا تماس نام من” سوم شخص نوشت;

“رنگ خود را بالا زرق و برق دار است و شما نگاه perf!” چهارمین اظهار نظر.

در حالی که Ashleigh در او متمرکز glutes برای این پست آخرین سری ویدئو همه چیز در مورد ران. با موهای خود را در یک موی دم اسبی او را لرزاند سفید ورزش سینه بند و شورت آبی به او زدم یک مدار که شامل شیرهای آتش نشانی با پسوند پا چمباتمه زدن اسلاید ناشران چمباتمه زدن و سفت پا deadlift ترکیب و یوگا توپ فر.

پست شده است دوست نزدیک به 50,000 بار به عنوان این نوشته و نزدیک به 300 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im