Ashleigh اردن قرار می دهد مجسمه Abs بر روی صفحه نمایش & دهد Instagram Followers رژیم غذایی مشاوره

Ashleigh اردن در زمان به محبوب پلت فرم رسانه های اجتماعی Instagram در دوشنبه, مه 4 به 3.5 میلیون پیروان در عین حال یکی دیگر از تمرین در خانه امتحان کنید این بار با هدف قرار دادن عضلات شکم. تناسب اندام مدل نیز افاضه کمی از رژیم غذایی خود خرد, آموزش پیروان خود چگونه سالم نسخه Chipotle کاسه.

برای تمرین, Ashleigh عینک سیاه, کوتاه آستین بالا محصول که طعنه کمی از صدای زیر شکم. او زوج بالا با رنگ آبی پوش که رز بالا بر روی باسن خود و به دنبال منحنی پشت او و مجسمه ، تناسب اندام, مربی, تکمیل ساز و برگ خود را با یک جفت کفش کتانی سفید و لوازم با glitzy آویز نقره گردنبند و حلقه الماس. او عینک خود را طولانی با گیسوان به عقب کشیده به یک موی دم اسبی به نگه داشتن موهای خود را از صورت خود در حالی که او کار می کرد و به نظر می رسد برای اضافه کردن یک لمس از ریمل مژه و ابرو و لب براق.

برای رژیم غذایی نکته بخشی از پست Ashleigh عینک فیروزه ای بالای لوله که او را در آغوش گرفت اصلاح بدن بالا و سمت چپ او مجسمه اسلحه در معرض. او افزود: یک جفت شلوار جین آبی و عینک مو سست و جریان را به یک شانه. چشم او ظهور با آنچه به نظر می رسید به مقدار زیادی از ریمل مژه و ابرو خط چشم و سایه چشم.

مشاهده این پست در Instagram

ABS/رژیم غذایی ???? . برچسب یک دوست! . اگر شما یک Chipotle عاشق تر از این دستور برای شما ???????? . من ولع مصرف شده است chipotle شبیه هیچ دیگر و در حالی که من به بلعیدن, مرغ, کاسه, من هنوز هم می خواستم بیشتر ???? اما من اجازه می دهد واقعی غذا خوردن در هر روز نیست, بزرگترین برای شما و مالی آن می تواند بسیار پر هزینه! ???? بنابراین من فکر کردم من می خواهم را امتحان کنید و از نو خلق خود من نسخه کوچک از آنچه که من در Chipotle ???? . ???? مرغ ???? برنج سفید ???? لوبیا سیاه و سفید ???? ذرت ???? سالسا ???? Fajita سبزیجات ???? داش پنیر . ????نمک, فلفل, تخم گشنیز, زیره سبز, فلفل قرمز, پودر سیر . تاس فصل (من نمی گیری من ادویه جات ترشی جات فقط از نوع بالدار آن ????) و طبخ مرغ در کتری. من با استفاده از بخار در یک کیسه قابل استفاده در مایکروویو, مکزیکی, ذرت, کنسرو لوبیا سیاه و سفید و برنج تمام است که می تواند پخته شده در مایکروویو! قرار دادن تمام مواد تشکیل دهنده را به کاسه و از بالا با پنیر و سالسا! . 1️⃣ هیپ آسانسور – 3×15 2️⃣ در سراسر جهان – 3×15 3️⃣ آهسته پسوند – 3×10 4️⃣ توپ چرخش – 3×10 5️⃣رژیم غذایی نکته روز! . @brettstir ???????? لباس- @nvgtn . Song – talk to me – möwe _________________________________ #fitfam #fitness #fitnessmotivation #fitnessjourney #fitlife #تمرین #workoutvideo #workoutmotivation #abs #absworkout #abworkout #healthylifestyle #شادی #positivevibes #زمستان #تمپا #فلوریدا #homeworkout #homeworkouts

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط αѕнℓєιgн (@ashleigh_jordan) در

تمرین درگیر چهار تمرین های مختلف هر یک جدا به خود ویدئو کلیپ در پست. Ashleigh انجام تمرین در ورزشگاه و با استفاده از یک کوچک, وزن, ورزش, توپ, آبی بزرگ ورزش, توپ, سیاه و سفید مات برای تجهیزات. قبل از شروع تمرین, Ashleigh به پیروان یک زیبا از او دلخواهی میانی نورد پایین و کشیدن تا بالا محصول را به او نشان دهد abs و sparkly حلقه دکمه صدا.

ورزش منظم شامل هیپ آسانسور در سراسر جهان آهسته پسوند و توپ چرخش. در عنوان پست Ashleigh نوشت: از تمرینات و اضافه شدن تعداد ست ها و تکرار کارآموزان باید برای هر.

یک پنجم تصویری ویژه تناسب اندام, به عنوان او راه می رفت و پیروان او از طریق یکی از وعده های غذایی مورد علاقه: Chipotle-سبک burrito کاسه است که شامل تمام fixins. Ashleigh به او گفت که پیروان غذا خوردن نیست و بسیار سالم است و می تواند بسیار پر هزینه مالی بنابراین او تلاش می کند به او وعده های غذایی مورد علاقه در صفحه اصلی.

پست به دست آورده و تقریبا 50,000 دوست دارد و نزدیک به 300 نظر در اولین روز از ظاهر شدن در سایت به اشتراک گذاری عکس.

“من واقعا دوست دارم فرم خود را. شما یکی از معدود زنان که واقعا وقت خود و انجام ورزش مناسب است. سریع نیست اما حق” یکی Instagram کاربر قدردانی مدل در بخش نظرات این پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>