Ashleigh اردن قرار می دهد Glutes بر روی صفحه نمایش در کون-هدف قرار دادن ویدئو تمرین

Ashleigh اردن را به محبوب در سایت های رسانه های اجتماعی Instagram در سه شنبه, 7 آوریل به او یاد می دهد 3.4 میلیون پیروان یک تمرین مدار طراحی شده به حجاری backsides.

برای تمرین مربی تناسب اندام می پوشد یک مسابقه-بازگشت سبک, سفید, سینه بند ورزشی است که برگ های cut-outs همراه او برگشت و نشان می دهد که مجسمه عضلات و بازوها. او جفت بالا با بالا waisted شلوار استرچ صورتی که شامل تیره صورتی طرح و گسترش پایین به بالای او مچ پا. از کون ترک کردن زیرچشمی نگاه کردن از صدای زیر شکم قرار گرفته است.

Ashleigh کامل لباس با یک جفت کفش کتانی سفید در حالی که accessorizing با glitzy گوشواره. او می پوشد مستقیم و طولانی ورزش گیسوان به عقب کشیده در یک موی دم اسبی در حالی که چند سست رشته آویزان کردن به چهره اش. او ویژگی های صورت pop با یک بیت از آرایش چشم و لب براق.

این پست شامل چهار فیلم هر یک از ویژگی های مختلف کون-هدف حرکت می کند. در طول فیلم از Instagram احساس پیروان یک زیبا از مجسمه پشت و پاها. اولین حرکت که Ashleigh نشان می دهد که به نام مکث squats. این ورزش شبیه به طور منظم squats به جز زمانی که ورزشگاه چرم گاومیش را کاهش می دهد و بدن او به چمباتمه زدن او آن را نگه می دارد برای چند ثانیه قبل از ایستاده به بالا.

دوم تصویری را نشان می دهد Ashleigh انجام تک پا معکوس hypers. تخمگذار بر روی شکم در ورزش حصیر او استوار سر خود را بر او خورده اسلحه و طول می کشد نوبت به بلند کردن هر پا تا پشت سر او در حالی که کمی چرخش لگن بیرون. سوم ورزش معکوس پرتاب/بالا بردن پا. Ashleigh انجام یک سری متناوب معکوس lunges بلند کردن هر پا و پشت او پس از بیرون آمدن از هر پرتاب.

آخرین فیلم نشان می دهد که مدل نشان دادن پرش چمباتمه زدن تنوع. Ashleigh شروع می شود با حرکت دادن بدن خود را به حالت عادی چمباتمه زدن و سپس از آن بیرون می پرد قبل از پریدن به پایین را به یک چمباتمه با پاهای او را با هم فشرده. او همچنان متناوب بین دو squats.

در عنوان پست Ashleigh به تشریح هر تمرین و مشخص می کند که چگونه بسیاری از تکرار و مجموعه پیروان خود باید انجام دهید هر یک از. او همچنین بیان شور و هیجان خود را در مورد تمرین نمی نیاز به هر گونه تجهیزات در حالی که امیدوار پیروان خود که آن را آتش تا خود را glutes.

پست به دست آورده بیش از 50000 دوست دارد و صدها نظر در عرض چند ساعت ظاهر می شود بر روی سایت به اشتراک گذاری عکس.

“عشق این روال کودک” یکی Instagram کاربر نوشت در بخش نظرات.

“با تشکر از شما برای این!! نگه داشتن من عاقل” یکی دیگر پیرو اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>