Ashleigh اردن Flaunts صدای زیر منحنی شکل در آغوش آبی جاگر جدید ‘Ab پاره پاره کننده’ تمرین

Ashleigh اردن به طرفداران او یک دوز جدید از انگیزه تناسب اندام روز چهارشنبه با آخرین سری از فیلم های او Instagram صفحه.

لباس پوشیدن و در یک سینه بند ورزشی و یک جفت از نور آبی جاگر, بور, بمب, شروع تمرین با یک سری با مجموعه ای از صلیب می رسد. برای این تمرین او روی زمین دراز با هر دو پا به سمت بالا گسترش. شروع با دست او را پشت سر او کشیده و یک دست به سمت مخالف ، پس از کاهش به او تنه او تکرار ورزش در طرف دیگر. در عنوان, Ashleigh پیشنهاد انجام سه ست 20 تکرار.

بعدی او در نقل مکان کرد به یک سری از تخته با طرف شیپور خاموشی. این مورد نیاز خود را به بلند کردن پاهای او را به طرف در حالی که او در این موقعیت تخته. او عنوان توصیه می شود انجام سه ست 15 تکرار.

در سومین ویدئو, Ashleigh ترکیب بحران با پا شیپور خاموشی. دروغ گفتن با او را به عقب بر کف او آغاز شده و با زانو های خود را مطرح و خم در زاویه 90 درجه. پس از او تکمیل یک بحران Ashleigh به آرامی کاهش در به کف قبل از بالا بردن آن را به جایگاه اصلی آن است. پس از آن او تکرار پا شیر با مخالف ، Ashleigh پیشنهاد از جمله 20 تکرار در یک مجموعه و تکرار آن سه بار.

در چهارمین و آخرین فیلم از سری, Ashleigh تکمیل یک سری از سگ رو به پایین هزارهء. او فرض محبوب یوگا مطرح در آغاز تصویری قرار دادن دست خود را بر روی زمین و glutes برداشته در حالی که نگه داشتن پای راست. سپس او را برداشته پای او پشت سر او و سپس تحت فشار قرار دادند آن را به جلو به سمت او بازوی مخالف. او عنوان توصیه می شود سه ست 15 تکرار.

ارسال شده در دوست داشت بیش از 20 ، 000 بار و تا کنون بیش از 220 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در نظرات چند تن از Ashleigh طرفداران به نظر می رسید بیشتر شیفته او چاپلوس جاگر از ورزش تظاهرات. شلوار از Ashleigh را athleisure نام تجاری NVGTN.

“Lol من جاگر در هر منتشر رنگ, چگونه می توانم دریافت این” یک نفر نوشت.

دوم Instagram کاربر نظر خود را انتخاب کفش.

“Girllll idk چگونه شما قادر به انجام این تمرینات در جوراب, پا لغزش بر روی حصیر یوگا فقط از من عرق به تنهایی” آنها نوشت.

اما وجود دارد برخی از کسانی که اظهار نظر در مورد تمرین بیش از حد.

“Omg!! با تشکر برای این @ashleigh_jordan آن [آتش emoji]” یک چهارم Instagram کاربر نوشت. “من نیاز به این همه مطالب خود را خدا بیامرزد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>