Ashleigh اردن Flaunts خوش بر و رو پشت در Booty Workout

تناسب اندام, مدل, Ashleigh اردن را به محبوب در سایت های رسانه های اجتماعی Instagram در چهار شنبه, ژوئن 27, برای ارسال یک سری ویدئو که در آن او را هدف glute عضلات.

برای, تمرین, تناسب اندام, مربی, عینک سیاه و سفید بالای مخزن با ساخته شده است در سینه بند ورزشی که شامل یک برش بزرگ کردن طول بالاتنه پشت و ضخیم باند در اطراف قفسه صدری. بالا سمت چپ مدل مجسمه بازوها و شانه ها در معرض در حالی که اذیت کردن یک نوار کوچک از صدای زیر شکم. در کمتر نیم, Ashleigh رفت و با یک جفت از یاس, ساق پوش که با افزایش بیش از ناف او و منحنی به او خوش بر و رو پشت و عضلات پاها, پایان دادن به در مچ پا. هر دو قطعه لباس از مدل شخصی activewear نام تجاری NVGTN.

Ashleigh تکمیل ساز و برگ خود را با یک جفت کفش کتانی سفید و عینک طولانی با گیسوان به عقب کشیده در یک موی دم اسبی به نگه داشتن موهای خود را از صورت خود را به عنوان او کار می کرد. این مدل همچنین به نظر می رسد به آن اضافه شده سیاه ریمل مژه و ابرو خط چشم, سایه چشم و صورتی رژلب به او ویژگی های صورت پاپ.

غنیمت تمرین هدفمند چه Ashleigh به عنوان “بالا کون” با مجموع چهار تمرین. هر تمرین تقسیم شد به یک فرد ویدئو کلیپ و تمام تکمیل شد در این مدل بدنسازی صفحه اصلی. Ashleigh با استفاده از یک سبک وزن هالتر سیاه و سفید ورزش حصیر و یک مجموعه ای از دمبل برای تجهیزات.

در اولین ویدئو Ashleigh نشان زانو چمباتمه قرار دادن یک هالتر در سراسر بالایی را برای اضافه مقاومت است. او نقل مکان کرد به خر لگد با ساق پا را افزایش می دهد, بعد, گرفتن بر روی چهار دست و پا و گسترش یک پا و پشت سر او طرف متناوب. در سومین تصویری که مربی به او نشان داد پیروان چگونه به انجام دمبل squats. او برگزار شد و مجموعه ای از دمبل در بین پاهای او را به عنوان او خود را کاهش داده و بدن را به هر چمباتمه زدن. نهایی ورزش چمباتمه زدن تا فراز که درگیر زانو بر روی تشک و سپس بلند کردن اجسام تا یک پا در یک زمان به یک موقعیت چمباتمه سپس تکرار حرکت می کند.

در عنوان پست Ashleigh به او گفت که پیروان جدید راه اندازی از NVGTN در حال حاضر زندگی می کنند. او تشکر کرد او طرفداران خود را برای حمایت از نام تجاری و آرزو همه مبارک روز راه اندازی. پست به دست آورده بیش از 55,000 دوست دارد و نزدیک به 500 نظر در اولین روز. در بسیاری از نظرات Ashleigh پیروان او را تبریک گفت در راه اندازی جدید و ابراز چقدر آنها را دوست دارم او را با نام تجاری.

“فقط این ساق پوش,!! خیلی هیجان زده” یکی Instagram کاربر اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>