Ashleigh اردن Flaunts قاتل پشت در کون, گرم کردن تصویری

روز شنبه, آوریل 27 تناسب اندام, Ashleigh اردن را به رسانه های اجتماعی محبوب سایت Instagram برای ارسال آخرین تمرین مینی تصویری که هدف قرار داده ،

برای تمرین, Ashleigh نشان داد او شکل دلخواهی در یک محصول بالا و ورزش, پستان بند, دسته کوچک موسیقی جاز با پشت باز که نشان داد او مجسمه عضلات. بالا شامل آستین کوتاه و طولانی به زیر مدل قفسه سینه به بینندگان یک زیبا از صدای زیر شکم. در کمتر نیم, Ashleigh رفت و با یک جفت از پروانش spandex, کوتاه, که شامل یک تسمه به پایان رسید و اواسط ران. شورت چسبیده به Ashleigh کافی پشت و عضلات ران و ترک مقدار زیادی از پا بر روی صفحه نمایش. هر دو قطعه از مدل شخصی activewear نام تجاری NVGTN.

تناسب اندام, مربی انتخاب یک جفت کفش کتانی سفید برای کفش و عینک بلند بور گیسوان مدل دهید در دو نوارهای گسترش هر دو طرف را از سر او. او accessorized با یک گردنبند نقره و glitzy گوشواره و به نظر می رسد به پوشیدن یک بیت از ریمل مژه و ابرو و لب براق.

غنیمت گرم کردن تمرین بود تقسیم به چهار کلیپ های ویدیوئی هر برنامه شامل یک ورزش در روال. Ashleigh انجام تمرین در خانه بدنسازی و جدا از سیاه و سفید ورزش حصیر برای طبقه تمرینات آیا استفاده از هر گونه تجهیزات کامل به تمرینات.

اولین ورزش در مدار بود و وزن بدن آهسته squats. Ashleigh clasped دست او را در مقابل قفسه سینه و انجام یک سری از عادی squats غرق شدن به هر یک با آهسته اندازه گیری حرکات. در فیلم دوم, Ashleigh نشان ایستاده تک پا ربایی است. او قرار داده و دست خود را بر روی باسن خود و تمدید یک پا را به سمت متناوب پاها.

سوم ورزش در گرم کردن بود glute محافل یک حرکت که انجام شد از همه چهار دست و پا روی زمین. Ashleigh تمدید یک پا در یک زمان از پشت سر او نقل مکان کرد و آن را در یک دایره بزرگ است. نهایی ورزش در مجموعه بود کبوتر مطرح کشش است که مورد نیاز Ashleigh به نشستن با یک پا خم شده و در مقابل از او و دیگر تمدید شده است.

در عنوان این پست مدل به او گفت پیروان است که قبل از هر glute تمرین او همیشه چند حرکات برای گرم کردن عضلات در حالی که با تمرکز بر به دست آوردن ذهن و عضله اتصال به اطمینان حاصل شود مطلوب تعامل.

این glute گرم معمول به دست آورده بیش از 30000 لایک و ده ها تن از نظرات در عرض چند ساعت ظاهر می شود بر روی سایت به اشتراک گذاری عکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>