Ashely بنسون Stuns در شرجی عکس در Instagram, ‘Apres Balmain شمع’

اشلی بنسون چاشنی Instagram دیروز با شرجی عکس که نشان داد او را شیک و مد حس و او زرق و برق دار, سبزه, باب. بازیگر تبدیل شده است کاملا شناخته شده در دنیای مد در طول چند سال گذشته به خصوص پس او شروع به دوستیابی مدل Cara Delevingne. شب گذشته او تا به حال یک صندلی ردیف جلو به Balmain نشان می دهد به عنوان بخشی از هفته مد پاریس.

او چندین جرقه بزند از خودش تکان دادن ساز و برگ خیره کننده در رسانه های اجتماعی دیروز. هنوز هم بیشتر چشم نواز بود به راحتی او را پست شامل پنج عکس از نما و شمع در هتل Costes پس از Balmain نشان می دهد. بنسون زده های مختلف و هر یک از عکس شد جذاب تر از گذشته است. او اعتبار عکاس نیک Delieto برای تصاویر.

این گیج عینک مد روز کت و شلوار لباس با دکمه های بزرگ و یک شبح که slouched کمی ریزه اندام خود را قاب. شانه های او مانده بود سر به لطف آستین برش outs و نازک تسمه. او در سمت چپ او کوتاه, موهای قهوه ای سست به آرامی tousling آن برای ایجاد امواج اندکی و او را لرزاند کامل smudged اسموکی چشم نگاه کنید.

برای تصویر اول سابق Pretty Little Liars بازیگر خم به جلو در صندلی خیره به طور مستقیم به دوربین با استرن بیان در چهره او. شات دوم نشان داد او در رسانه, از جلو, عبور دست خود را در سراسر قفسه سینه خود را و رخ در حالی که او smoldered در لنز دوربین. برای نهایی سه عکس بنسون کشیده پاهای بلند و باریک خود و حیا و مخ زن صورت. او جایگزین بين اذیت کردن طرفداران خود را با اجازه دادن به او اسپاگتی بند لغزش به پایین شانه او و شوخی در حال اجرا انگشتان خود را در سراسر لب های او.

تصاویر به صورت خودکار ثابت بسیار محبوب با بنسون 20.8 میلیون پیروان. در کمتر از یک روز پس از انباشته بیش از 343,000 دوست دارد و تقریبا 900 نظرات. طرفداران از سراسر جهان flocked به ççê ی را در بخش نظرات به ستایش زیبایی و جسارت از خود عکس.

چند تا از بنسون مشهور دوستان لایک و نظر بر روی پست از جمله سابق Pretty Little Liars costar Tyler Blackburn, تامی دورفمان نیکی Koss مارک مردان و Kira Nasrat.

“چه یک راه دوست داشتنی را از خواب بیدار. زرق و برق دار! خیلی دوست دارم از نیوزیلند, اشلی” نوشت: یکی از تحسین کنندگان.

“شما بیرون آمدن زیبایی و اعتماد به نفس” افزود: یکی دیگر از کاربر.

“خدای من تو داغ با tht [sic] مدل موهای. آن را دوست دارم” بوده یک سوم فن.

“نگاه شما یک زن خوش شانس @caradelevingne,” chimed در یک چهارم نویسندگان اضافه کردن یک قلب چشم emoji به نظر خود.

Inquisitr قبلا گزارش شده است که بنسون مطرح شده بود به صورت زیبا و با ذوق سیاه-و-سفید عکسی که او را با او به اشتراک گذاشته طرفداران بسیاری در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>