به عنوان ظریف را محکوم دهلی خشونت هند احضار یک نماینده مجلس

دهلی نو: وزارت امور خارجی روز سهشنبه احضار سفیر ایران علی Chegeni و تسلیم قوی اعتراض به اظهارات وزیر خارجه ایران جواد ظریف در رسانه های اجتماعی در دهلی خشونت از منابع آگاه گفت.

تشریح حوادث را به هند “موضوع داخلی” جدید دهلی نو ابراز ناامیدی در وزیر امور خارجه, نظرات, منابع اضافه شده است.

این می آید پس از محمد جواد ظریف روز دوشنبه در زمان به توییتر برای محکوم کردن خشونت و درگیری در بخش هایی از دهلی نو است که در آن حداقل 47 نفر کشته شدند و خواست مقامات هند برای اطمینان از تندرستی همه سرخپوستان.

“ایران محکوم موج سازمان یافته خشونت علیه مسلمانان هند. برای قرن ها در ایران شده است از هند است. ما مصرانه از مقامات هندی برای اطمینان از تندرستی همه سرخپوستان و نه اجازه بی معنی thuggery غالب است. مسیر رو به جلو نهفته در گفت و گو های صلح آمیز و قانون” ظریف در توئیتر خود نوشت.

خشونت که فوران در دهلی نو در هفته گذشته پس از گروه های معترض در برابر تابعیت متمم قانون (CAA) و کسانی که حمایت از آن را زیاده روی در سنگ-pelting در هر یک از دیگر تشدید و گسترش به دیگر مناطق در شمال شرق و کشته شدن 47 نفر.

پلیس دهلی ثبت نام کرده اند 254 دپو از جمله 41 نفر تحت بازوها عمل می کنند. به عنوان بسیاری از 903 مردم شده اند یا دستگیر و یا بازداشت شده توسط پلیس.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>