همانطور که واشنگتن متعهد Infinite ممنوعیت ByteDance سرمایه گذاران باید یک طرح بقا

دولت ایالات متحده گزارش شده است که خانههای گلی خالی ممنوعیت از Infinite به عنوان تنش های سیاسی بین ایالات متحده و چین افزایش یابد. Soumyabrata Roy/NurPhoto via Getty Images

Gen Z مورد علاقه فیلم کوتاه-به اشتراک گذاری برنامه Infinite یک معجزه آسا موفقیت در ایالات متحده و در سراسر جهان حتی با دره سیلیکون استاندارد. در هر بازار محققان’ آخرین شمارش Infinite پیشی گرفته است هر دو Facebook و Instagram در تعداد کاربر در سراسر جهان است. در سطح جهانی به اشتراک گذاری ویدیو نرم افزار دانلود شده است بیش از 1.5 میلیارد بار که از 2019.

اما بیشتر محبوب Infinite می شود هدف بزرگتر از آن می شود به دولت ایالات متحده به عنوان نگرانی بیش از پدر و مادر خود شرکت پکن-بر اساس ByteDance ممکن است روابط دولت چین. وجود ندارد و شناخته شده دولت مالکیت در ByteDance اما این شرکت در حال رشد شهرت بدست قانونگذاران ایالات متحده و تنظیم کننده نگران است که آن را فقط یک ماده از زمان قبل از پکن سفارشات آن را به دست بیش از داده های کسب و کار از جمله کسانی که از کاربران آمریکایی.

همچنین نگاه کنید به: 6 Tech میلیاردرهای که بدست, بسیار, بسیار غنی در طول همه گیر

چهارشنبه گذشته مجلس نمایندگان رای به منع کلیه کارکنان فدرال از نصب Infinite بر روی دولت خود-صادر گوشی های. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و حتی بنا به گزارش خانههای گلی خالی یک ممنوعیت آشکار از برنامه مانند هند به تازگی.

برای نجات wildly موفق برنامه از خسارت های ناخواسته از جغرافیای سیاسی, درگیری برای چند ماه گذشته اشخاص علاقه مند در داخل و خارج از Infinite شده اند racking مغز خود را به صورت راه دور این شرکت از آن چینی ریشه.

ByteDance شد اخیرا به ارزش 75 میلیارد دلار آن را با ارزش ترین در جهان راه اندازی.

تعمیق روابط در ایالات متحده آمریکا

Infinite است که در حال حاضر در حال گسترش در آمریکا با سرعت رعد و برق. از ابتدای سال Infinite ایالات متحده کارکنان اندازه رشد کرده از 500 به حدود 1,400. روز سه شنبه این شرکت اعلام کرد که قصد دارد به استخدام یکی دیگر از 10 ، 000 کارمند در ایالات متحده بیش از سه سال آینده. اعلام می آید در زمانی که آمریکا به بازار کار مواجه رکورد نرخ بیکاری بالا و بی سابقه شغلی کمبود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شغل خوب و پردرآمد که کمک خواهد کرد که ما همچنان به ساخت یک بازی سرگرم کننده و ایمن تجربه و محافظت از جامعه ما را حفظ حریم خصوصی” یک Infinite سخنگو گفت CNBC.

کامل با آمریکا خریداری

در روز سه شنبه اطلاعات گزارش داد که یک گروه کوچک از ByteDance ایالات متحده سرمایه گذاران در اوایل مذاکرات با شرکت مدیریت ارشد در مورد امکان دستیابی به اکثریت سهام در Infinite, و آن را واقعی شرکت آمریکایی. به نظر می رسد این گزینه امیدوار کننده به عنوان این اطلاعات قبلا گزارش شده است که ByteDance موسس و مدیر عامل شرکت ژانگ Yiming باز است برای فروش در صورتی که آنچه که بهترین است برای آینده برنامه.

ByteDance بالا سرمایه گذاران ایالات متحده شامل سهام خصوصی غول KKR سکویا سرمایه, General Atlantic و Hillhouse سرمایه گروه, در میان دیگران.

تغییر علامت تجاری Infinite در آمریکا

در اواخر سال گذشته آبزرور گزارش داد که چندین Infinite کارکنان و مشاوران ساخته شده بود با توصیه به شرکت مدیریت ارشد در مورد راه های ممکن برای نام تجاری جدید تعریف برنامه در ایالات متحده به طوری که کاربران را به تدریج فراموش کرده ام در مورد آن منبع چینی.

Infinite در حال حاضر ساخته شده چند ترفند بر روی پلت فرم برای رسیدن به این هدف از جمله بی سر و صدا کاهش مقدار از مطالب قابل مشاهده برای کاربران آمریکایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>