به عنوان بیکاری Soars به سمت رکود بزرگ بالا, جف بزوس می شود و حتی غنی تر

مردم در اطراف درایو با ضد بزوس علائم ایجاد سر و صدا و جلوگیری از ترافیک آنها به عنوان شرکت در یک “ماشین کاروان” اعتراض در آمازون حوزه به تقاضای سیاتل شورای شهر مالیاتی شهر بزرگترین کسب و کار در سیاتل, واشنگتن, در تاریخ 1 مه سال 2020 است. Jason ردموند / خبرگزاری گتی

در هفته گذشته در هفته هشتم تقریبا در سراسر کشور coronavirus خاموش شدن سه میلیون بیشتر آمریکایی ها زمینه برای مزایای بیکاری وزارت کار گفت: در آخرین هفته مشاغل در گزارش روز پنج شنبه. شمارش رکورد بالا تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته با همه گیر مجبور است بیش از 36 میلیون نفر از کار در دو ماه گذشته.

در یک گزارش جدید در روز پنج شنبه گلدمن ساکس پیش بینی کرد که نرخ بیکاری در ایالات متحده می تواند رسیدن به 25 درصد در سال جاری این نرخ اوج دوران رکود بزرگ باقی می ماند و در بالاتر از 10 درصد تا پایان سال 2020 حتی اگر فعالیت های اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن در نیمه دوم سال است.

“ضعف طولانی مدت می تواند باعث زخم های شدید اثرات مانند دائم اخراج و تعطیلی کسب و کار است که تاخیر در بهبودی” گلدمن ساکس اقتصاددانان گفت: در این گزارش در ایسنا. “بازگشت به قبل از ویروس رای دادن است که به احتمال زیاد سال های دور.”

بیکاری موج آمار آمریکایی های کم درآمد به خصوص سخت است. نزدیک به 40 درصد از خانواده های با درآمد کمتر از $40,000 یک سال است که مشغول به کار بودند در ماه فوریه از دست داده بود در ماه مارس فدرال رزرو رئیس جروم پاول گفت: در روز چهارشنبه در یک سخنرانی در مورد کوروناویروس دراز مدت تاثیر اقتصادی.

همچنین نگاه کنید به: شکستن مارس را در طول تاریخ بد بیکاری گزارش با شماره

بسیاری از کسانی که شغل را از دست داده بودند در بخش خدمات به ویژه رستوران ها, هتل ها و خرده فروشان. کسب و کارهای کوچک فاقد مالی بافر به مقاومت در برابر نظام شوک بودند به شدت آسیب دیده است. با توجه به یک مطالعه اخیر منتشر شده توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی تا 100,000 کسب و کارهای کوچک ممکن است بسته به طور دائم در مارس و اکثر کسب و کار باقی مانده بودند “مالی شکننده است.”

ضمن اینکه این کشور بزرگترین کسب و کار خود را فوق العاده صاحبان غنی انجام می دهند بهتر از همیشه. روز چهارشنبه مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس شد روند در توییتر پس از مطالعه توسط Comparisun یک کسب و کار کوچک مشاوره پلت فرم پیش بینی کرد که بزوس’ ارزش خالص می تواند به $1 تریلیون توسط 2026 بر اساس سرعت خود را انباشت ثروت (عمدتا در سهام Amazon) در طول پنج سال گذشته. آن را تا حدودی ناقص مطالعه با نامشخص روش اما بزوس’ دارای رشد حدود 35 میلیارد دلار در طول همه گیر با خالص ارزش حال ایستاده در 145 میلیارد دلار.

جف بزوس دیده می شود در یک مرکز پاسخگویی آمازون در منطقه دالاس. آمازون

Facebook, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ که به ارزش $78 میلیارد و نیز یک مدعی قوی بود و برای اولین بار در جهان trillionaire با توجه به Comparisun. “در حالی که او ممکن است مجبور به صبر کنید تا یک زن و شوهر فوق العاده سال, Facebook موسس مارک زوکربرگ می تواند به دست آوردن trillionaire وضعیت در یک سن و سال تر از بزوس به عنوان نرخ فعلی رشد خواهد او را ببیند به ارزش $1 تریلیون سن 51” مطالعه گفت.

پس از اولین COVID-19 مورد بود کشف شده در ایالات متحده در ماه ژانویه آمازون سهام شروع به پریدن کرد 25 درصد و Facebook سهام مانده اند, تخت, هر دو outperforming S&P 500 شاخص است که بیش از 10 درصد در سال به تاریخ.

این COVID-19 pandemic آیا قرار دادن دندانه در برخی از جهان بالا 0.001 درصد است. با توجه به فوربس’ آخرین میلیاردر رتبه بندی منتشر شده در ماه گذشته 226 مردم دچار هتک ابرو از دست دادن خود را میلیاردر وضعیت در ماه مارس با توجه به کوروناویروس. اما کسانی که در رتبه بالا از جمله بزوس (شماره 1) و زوکربرگ (شماره 3) بودند به سختی scathed.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>