به عنوان SpaceX می رسد $36 میلیارد دلار ارزیابی Elon Musk روشن Starlink IPO شایعات

ایلان ماسک موسس SpaceX در حال سخنرانی در ماهواره 2020 در کنوانسیون واشنگتن CenterMarch 9, 2020, در واشنگتن, d. C. معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

ایلان موشک شرکت اسپیس ایکس نیاز به یک کوه از پول نقد برای سوخت آن بسیاری از خطوط از کسب و کار از ساخت یک سفینه فضایی برای فضانوردان ناسا به رفت و آمد به ایستگاه فضایی بین المللی به ساخت هزاران نفر از اینترنت-بشاش ماهواره در یک پروژه به نام Starlink و راه اندازی آنها را به مدار زمین است. اما جمع آوری پول از بازار عمومی مانند مشک را تسلا نیست یک گزینه tech مدیر عامل روشن ساخته شده است در یک رویداد در روز دوشنبه.

زبان در ماهواره 2020 کنفرانس در واشنگتن روز دوشنبه گفت: مشک SpaceX قرار دادن “صفر” فکر به سمت Starlink IPO وقتی پرسیده شد که در مورد اخیر اخبار گزارش با استناد به Gwynne Shotwell SpaceX رئیس جمهور و رئیس اجرایی که گفت: Starlink بخش خواهد بود “حق نوع از کسب و کار” را ،

همچنین نگاه کنید به: ایلان ماسک فکر می کند ‘Coronavirus وحشت گنگ” در میان تسلا مشکلات

“ما باید به [Starlink] کار” مشک تاکید کرد. SpaceX تخمین زده است که Starlink پروژه که شامل ساخت و راه اندازی یک شبکه 12,000 ماهواره می تواند هزینه بیش از 10 میلیارد دلار. از فوریه 2018 شرکت راه اندازی کرده است 302 ماهواره ها در پنج دسته. ششم دسته از 60 ماهواره ها انتظار می رود تا روز یکشنبه آینده.

در همان رویداد SpaceX سر از Starlink جاناتان Hofeller گفت: این بخش در حال حاضر تولید شش ماهواره در هر روز.

“ما توانسته ایم به صندوق توسعه Starlink در درجه اول از داخلی ما کسب و کار” Hofeller گفت. “همین دلیل است که به طور کلی ما شده است بسیار آرام در مورد آنچه ما انجام می دهیم چرا که ما نیازی به بیرون رفتن و جمع آوری پول برای این خاص سرمایه گذاری.”

اما در خارج از Starlink بخش SpaceX در حال جمع آوری پول در یک شتاب سرعت به صندوق عملیات دیگر. به گزارش CNBC در دوشنبه موشک شرکت در روند افزایش 500 میلیون دلار در سرمایه گذاری. این مقدار دو برابر آنچه این شرکت در اصل برنامه ریزی شده برای افزایش این سال است.

آخرین بودجه دور خواهد ارزش SpaceX در عظیم $36 میلیارد آن را یکی از با ارزش ترین شرکت های خصوصی در جهان عقبی سنتی و صنعتی شرکت مانند شرکت کارگیل و Koch Industries. در میان تکنولوژی تک شاخ که نسبتا تک محصول SpaceX در واقع با ارزش ترین شرکت خصوصی در ایالات متحده در هر یک CB بینش رتبه بندی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>