به عنوان Laura Ingraham, تماس, برای بازگشایی کشور در مارس 1, برخی از کارکنان بنا به گزارش قرنطینه برای Coronavirus

Laura Ingraham به توییتر گرفت روز چهارشنبه به تماس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متعهد به بازگشایی این کشور از coronavirus مستند در مارس 1, تاریخ دور قبل از کارشناسان می گویند امن خواهد بود به انجام این کار.

به عنوان رادیو فردا میزبان بود نوشتن این شماره از خود نشان می دهد کارکنان در قرنطینه برای COVID-19 گزارش ادعا می کند.

Ingraham تبدیل شده منتقدان سختگیرانه مستند اقدامات در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن برای پایان دادن به خاموش کردن. روز چهارشنبه او نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن به زودی نیاز به اقدام قاطع در فراخوانی برای پایان دادن به در سراسر کشور اقدامات لازم برای نگه داشتن مردم در خانه.

“در برخی از نقطه, رییس جمهور در حال رفتن به مجبور به نگاه دکتر. Fauci و Birx و می گویند ما در حال باز کردن در مارس 1,” او هنوز توییتی. “من به شما بهترین راهنمایی در مورد پروتکل اما ما نمی تواند انکار کند ما مردم خود را از آزادی های اساسی دیگر هیچ.”

به عنوان Ingraham ارائه شد این advisement, نیویورک تایمز نویسنده بن اسمیت گزارش شده است که چند تن از اعضای Ingraham کارکنان در قرنطینه. اسمیت اضافه شده است که برخی از در حالی که برخی از ایسنا میزبان شده اند مصاحبه شک به شدت از coronavirus شبکه مصرف شده است آن را بسیار جدی در پشت درهای بسته.

“برخی از Ingraham نیویورک تیم در حال حاضر قرنطینه برای #COVID19 دو منابع بگویید” اسمیت توییتی. “آخرین نمونه از روباه و Murdochs گفت: یک چیز دیگری انجام می دهند.

به عنوان Inquisitr گزارش در حالی که بسیاری از میزبان در فاکس نیوز شد زیر رهبری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس با کم اهمیت جلوه دادن شدت از ویروس و یا گفت که پیش بینی های نگران کننده در مورد گسترش آن شدند پر از شکوفه مرداک بود بی سر و صدا گام به نگه داشتن خود را محافظت شده است. در مارس 11, زمانی که میزبان از جمله Sean Hannity شد decrying توجه بیش از coronavirus به عنوان یک انگیزه های سیاسی حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن مرداک لغو خود را 89 در جشن تولد. جمع آوری مجموعه ای بود که نزدیک به 20 نفر در این گزارش اشاره کرد.

از آن شده است نزدیک به سه هفته پس از بسیاری از نقاط کشور برقرار اقدامات برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و مردم را به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. به عنوان Inquisitr گزارش تلاش منجر شده برخی از کارشناسان می گویند که مرگ و میر در سراسر ایالات متحده کمتر خواهد بود برخی از پیش بینی اولیه هر چند برخی از کارشناسان گفته اند که برخی از اندازه گیری های اجتماعی فاصله ممکن است نیاز به در محل باقی می ماند تا زمانی که یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>