Ruth Negga در هملت. عروسکی ولف.

دوستداران تئاتر جمع آوری Lears: Medeas و شب سفید دوبوا راه دیگران تجمع تصادفی matchbooks یا اپل از earbuds. بزرگ نقش به طور معمول مورد بررسی قرار گرفت و یکی از مواد حافظه از آنها در سایر کشو تفکر است که آنها ممکن است مفید باشد یک روز. منتقدان نگه داشتن خداوند می داند که چگونه بسیاری از Hamlets که در کشو: برخی زندگی می کنند, برخی از فیلم و یا از طریق NT زندگی می کنند. من فقط به دست آورد سودا Dane است که تا, تازه, درد و شعله ور با زندگی من می خواهم به دوست داشتن آن قبل از squirreling آن را دور. در آن خیابان انبار اتیوپی-ایرلندی بازیگر Ruth Negga (AMC را به واعظ) قطاری ضروری کیفیت بسیاری از دیگر Hamlets فاقد: نوجوان impetuosity. Negga را ناقلا, خجالتی, اما سرسخت شاهزاده احساس می کند همه چیز را بیش از حد عمیق و پاسخ بیش از حد به شدت او تغییر هویت و اعتقادات با یک سرعت است که به نظر می رسد مرغزار اما درست به هورمونی اونا بودن جوان با استعداد و قهرمانانه.

38-سال Negga ارائه به عنوان یک مرد جوان حداقل 20 سال جوانتر یک بدون استفاده از زور تحول با کمک او کوتاه-بریدن مو ویژگی های ظریف و جمع و جور در یک قاب محکم کت و شلوار. من مدت ها می خواستم برای دیدن یک نوجوان ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ —به عنوان به خوبی به عنوان یک زن چاق و یک ریزش مو یکی. من دیده ام Simon Russell Beale و Paul Giamatti انجام نقش بنابراین کسانی که خارش هستند و خش. Negga ممکن است نگاه مانند او پا را از یک گروه پسر اما عمیق جسمی و روحی منابع و جاذبه توسط bucketful. هملت می کند گریه در ایمو emo نبوغ خود را به “آنچه که یک قطعه از کار مرد” گفتار او کاهش و seethes مانند یک رنجش بچه در هر زمان عمویش کلودیوس (اوون Roe) bullyingly منازعه گردن گردن خود را در هنگام رویایی revenger قفل لب با لرزش و بی دست و پا ندارد (Aoife Duffin) شما تعجب می کنم اگر شما راه می رفت به یک رومئو و ژولیت اشتباه.

همچنین نگاه کنید به: BAM را ‘Medea’ تبدیل به یک تراژدی یونانی به تلخیص علوفه

این یک تفکر هملتبیش از حد — به عنوان شما انتظار می رود (تا به هر کسی انجام می شود, سوار کار ماهر هملت?)—و Negga حیله گری خود سرگرم عملکرد همراه با فوق العاده آیه تحویل می یابد تازه فوریت و وضوح در معروف soliloquies حتی با یک لبه از لاس زنی که هملت sprawls واژن, در یک صندلی مخمل خواب دار اسباب بازی با chums ryan vanderford و Guildenstern. در نهایت وجود دارد نژادی تلویحی از این, مدرن, حرکت, تولید, از دروازه تئاتر دوبلین و صحنه های آفریقای جنوبی مدیر یاعیل Farber: هملت تنها کسی که از رنگ در مرحله جدا از روح خود به قتل پدر (استیو هارتلند). جدا شده در نتیجه ترور پادشاه و انتقام پسر ممکن است به نظر می رسد در رنگ سفید (ایرلندی) استقرار.

همه ما باید بعد از یکنواخت گروه بزرگ و درخشان طراحی و کارگردانی برای من برای اعلام این بهترین هملت ممکن است شما تا کنون را ببینید. اما من می ترسم که Negga outshines در غیر این صورت کافی حمایت بازیگران با جهت که خاطره انگیز اما نه الهامی. Roe را کلودیوس یک hoarse قرمز رو نوع نظامی در jackboots است معمول خود را فاشیستی را در تبه کار. فیونا بل مناسب و معقول است اما نتواند به بیشتر از گرترود مرکزی اما اغلب بیهوده ، من همیشه مشتاق به دیدن آنچه که یک مدیر انجام خواهد شد با “Ophelia مشکل” — چگونه به این صرفا واکنشی و غم انگیز زن نقش بیشتر سازمان ها و در عمق. Duffin راه حل این است که به سیگنال های عصبی بدبختی از سال ها از سوء استفاده عاطفی در دست لزج Polonius (نیک Dunning). و علامت Huberman است بی باک Horatio ترین محیطی و د-تاکید کرد من فکر می کنم من تا کنون دیده ام. هملت را با بهترین دوستان عملا ذوب به سیاه و سفید-رنگ آمیزی دیوار و درب طراحی شده توسط سوزان Hilferty. یکی از تاسف کاهش در اسکریپت (که هنوز هم در می آید در سه و نیم ساعت) است مناقصه مرگ فراق از هملت و Horatio.

برای همه این کارایی رزرو Farber تولید حرکت سریع و فرامیخواند با استفاده از هر دو مرحله و مخاطبان صندلی در راه های مبتکرانه. وجود دارد glimmers از کارگردان اختراع در اوایل—هملت است که این بیش از حد, بیش از حد گوشت جامد” زاری معمولا در انزوا است تا حدودی به جلب اعتماد ندارد. یک هملت که در آن تمام soliloquies هستند ، آن را در آورد. اما ایده این است که کاهش یافته و پس از آن ، دیگر شکوفا شد بهتر چپ در تمرین. این پر زرق و برق وحشت زده صحنه بین قهرمان ما و روح پدر خود را ایفا کرده است پشت های غول پیکر نیمه شفاف, ورق پلاستیک, با مه مواج زیر (آماده برای تعداد زیادی از مه و بخور در طول شب). برای چند ثانیه این موج دار غشاء خاطره انگیز و شسته و رفته…سپس آن را فقط به نظر می رسد زباله های زیادی از Saran Wrap.

هنوز هم آن عهد به زور و لطف Negga را شگرف شاهزاده که روز بعد من فانتزی فوتبال او را به شرکت های مختلف. مایکل شانون کلودیوس? بررسی کنید. Toni Collette به عنوان گرترود? Yass! Zendaya به عنوان Ophelia? چرا که نه! جهان احتمالا جدید از هملت هر 3.5 دقیقه; اما به ندرت با “که بی نظیر فرم و ویژگی های دمیده جوانان” به عنوان Ophelia آه. و ما مانند besotted schoolkids, آه با او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im