به عنوان کارخانه مزارع شبهه را فراتر از گوشت دریافت Coronavirus افزایش?

فراتر از گوشت زده یک معامله در ماه آوریل به فروش محصولات وگان در استارباکس در چین است. سیندی Ord/گتی ایماژ

گیاهی گوشت پیشگام فراتر از گوشت است به اعلام اولین-درآمد سه ماهه پس از نزدیک به بازار روز سه شنبه.

درآمد سه ماهه معمولا nerve-wracking حوادث برای سرمایه گذاران در این کارخانه بر اساس “گوشت” شرکت به عنوان قیمت سهم تمایل به نوسان بسیار شدید در اطراف هر یک اطلاعیه. در گذشته چهار درآمد انتشار وگان برگر ساز سهام منتقل شده به طور متوسط 20 درصد بالا یا پایین.

امروز درآمد گزارش ویژه رویداد مهم به عنوان وال استریت به نظر می رسد برای اعداد نشان می دهد که چگونه داغ راه اندازی شانس در طول مرحله اولیه از شیوع کروناویروس. تحلیلگران انتظار شنیدن مدیران کلیدی بحث در مورد که در آن شرکت می ایستد در جریان همه گیر به خصوص با سراسر کشور گوشت بحران بلندی.

تحلیلگران به طور متوسط در حال انتظار فروش $87 میلیون و از دست دادن خالص از 8 سنت در هر سهم برای سه ماه اول سال 2020 است. فعالیت در گزینه های بازار نشان می دهد که معامله گران انتظار سهام به حرکت حداقل 15 درصد در هر دو جهت پس از روز سه شنبه گزارش با توجه به بارون.

فراتر از گوشت سهام در حال حاضر از طریق مقدار زیادی از نوسانات در شش هفته. در اواسط ماه مارس به عنوان اولین موج COVID-19 ضربه خاک آمریکا فراتر از گوشت سهام سقوط بیش از نیمی از آن در ماه فوریه بالا از $126 به زیر 60 دلار. اما پس از آن در ماه آوریل آن را به سرعت شروع به پریدن کرد 45 درصد به بیش از 100 دلار در خبر خوب این است که این شرکت تا به حال زده یک معامله سودآور به فروش محصولات خود را در هزاران استارباکس در چین که در آن عادی فعالیت های اقتصادی شد فقط باز شدن از دو ماه ملی شده است. سهام در حال حاضر تجارت در 98$.

آن را از روی حیله و تزویر برای به دست آوردن یک قابل قبول برآورد چگونه coronavirus واقعا تحت تاثیر فراتر از گوشت فروش. این شرکت به فروش می رساند در حدود نیمی از محصولات خود را از طریق رستوران و نیم دیگر از طریق فروشگاه های مواد غذایی. با توجه به همه گیر غذا خوردن در رستوران است به شدت کاهش یافته است اما مصرف مواد غذایی به طور قابل توجهی رشد کرده است.

وال استریت به طور کلی نمی صعودی در فراتر از گوشت را در چشم انداز کوتاه مدت. کمتر از 20 درصد از بانک های پوشش شرکت “خرید” امتیاز برای سهام آن در هر بارون.

ولز فارگو برای یک, توصیه مشتریان به تخلیه انبار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است گفت: فراتر از گوشت است و گوشت و جایگزین محصولات بیش از حد گران قیمت برای اقامت مناسب برای مصرف کنندگان در میان رکود اقتصادی که بسیاری از رستوران ها بسته شده است. این با وجود سنتی تولید گوشت از جمله غذاهای تایسون, داشتن یک زمان سخت به اندازه کافی تامین محصولات به بازار است.

“ما محتاط تر موضع رانده است انتظارات بسیار نرمتر foodservice تقاضا در سال 2020 و به شدت فرسایش شرایط اقتصادی که خطر تقاضا برای حق بیمه-قیمت مبتنی بر گیاه گوشت در خرده فروشی” ولز فارگو تحلیلگر جان Baumgartner نوشت: در یادداشت روز جمعه در حاشیه سهام از “انتظار” برای “فروش”.

“فراتر از گوشت یکی از آخرین فرقه سهام به تخیل از سرمایه گذاران” رابرت جانسون, یک استاد امور مالی در Heider دانشکده کسب و کار در کریقتن دانشگاه گفت: ناظر.

“من می توانم شنیدن سرمایه گذاران ارزش مانند وارن بافت و گفت که در حالی که گیاهی پروتئین در واقع ممکن است یک روند بزرگ در فروش مواد غذایی در آینده اصول این شرکت در حال متزلزل چرا که وجود دارد هیچ خندق با محصول” جانسون اضافه شده است. “خط پایین این است که شما ممکن است بخواهید به مصرف فراتر از گوشت برگر اما خودداری از خرید سهام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>