تایوان ملی ارکستر سمفونیک انجام در 24 مه سال 2020 است. PTS/YouTube

چشم انداز زندگی, موسیقی کلاسیک, کنسرت احساس می کند به خصوص دور در قرنطینه پس از آن توقف ناگهانی از تورهای کنسرت و جشنواره ها. در میان سالن خالی وجود دارد, خلاق, افزایش آنلاین از طریق جریان کنسرت, مجازی گالاس و آرشیوی سنگهای. در ایالات متحده, اینترنت, اجرای برنامه به نظر می رسد تنها مطمئن شوید که گزینه ای برای آینده قابل پیش بینی.

نه در تایوان است. در روز یکشنبه 24 مه آن ملی و ارکستر سمفونیک انجام شده برای مخاطبان زنده از 450, اولین کنسرت در نوع خود پس از مستند. به عنوان بسیاری در سراسر جهان هنوز هم پناهگاه در محل تایوان در سازمان خدمات ملی انجام دوباره 30 مه و ژوئن 12; دومی استقبال بیش از 1000 شرکت کنندگان. (سالن متناسب با 2000 نفر).

همچنین نگاه کنید به: حتی زمانی که برادوی بازگشایی جدید نیویورکی می گویند بی اعتمادی دیگران را نگه دارید آنها را دور,

یک livestream از مارس 24 کنسرت های ارائه شده ممکن است توپ کریستال برای پست-coronavirus کنسرت: متوسط چک ماسک صورت و پیشرفته ضد عفونی پروتکل های. در مرحله تنظیم طرح ایجاد 1.5 متر بین نوازندگان. Unmasked نوازندگان استفاده می شود پلاستیک سپاه پاسداران است.

“ما شده است انتظار این روز در حالی که برای ما بسیار خوش شانس هستند و سپاسگزار است که تایوان در حال حاضر در یک محیط امن مرحله” ارکستر سمفونیک مدیر اجرایی لیدیا Kuo گفته ناظر. مرکزی اپیدمی مرکز فرماندهی اعلام کرد که اگر هیچ مورد جدید در ماه ژوئن 7, اجرای برنامه می تواند به آشکار شدن با مخاطبان است. آنها امید به رهبری جهانی بازگشت تلاش. “همانطور که برای مشاوره [به موسسات دیگر] ما فکر می کنیم که زیر راهنمایی متخصص بسیار مهم است” Kuo اضافه کرد: آنها با تکیه بر CECC نشانه.

پلاستیک نگهبانان جدا نوازندگان از تایوان ملی و ارکستر سمفونیک در طول عملکرد خود را. PTS/YouTube

شرکت کنندگان در تایوان ملی ارکستر سمفونیک عملکرد در 24 مه سال 2020 است. PTS/YouTube

در بخش هایی از اروپا را نیز لرزاند توسط زودتر coronavirus امواج موسیقی کلاسیک است متداول. در تاریخ 1 مه فیلارمونیک برلین آغاز شد livestreaming کنسرت برای مخاطبان از صفر با کاهش نوازندگان و نقاب کردند. ژوئن به ارمغان می آورد بیشتر: ارکستر فیلارمونیک وین انجام خواهد شد کوتاه تر کنسرت زنده بدون وقفه به مخاطبان کوچکتر. دولت ایتالیا اجازه خواهد داد عملکرد فضاهای باز ژوئن 15, محدود به 200 برای مخاطبان در داخل خانه. در میان اولین کنسرت فضای باز یکی در راونا جشنواره که گماشتن مبهوت صندلی دسترسی داشته باشید.

در ضمن موسسات آمریکایی در صورت عدم قطعیت است.

“ما در حال تماشای بسیار نزدیک به دوستان و همکاران خود در اروپا و آسیا به طور خاص مجددا” گفت: ارکستر فیلادلفیا رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ماتیاس Tarnopolsky. مارس 12 دیدم ارکستر آخرین کنسرت زنده, معکوس, لغو در لس آنجلس فیلارمونیک و بعد فیلارمونیک نیویورک. به عنوان Tarnopolsky به نظر می رسد پیش رو می بیند امن فاصله پروتکل به احتمال زیاد با استانداردهای ما سالن های کنسرت به علاوه یک افزایش تدریجی در مخاطبان اندازه. هدایت ترین استراتژی است که تمایل به آوردن طرفداران به معنی نزدیک به موسیقی به عنوان امکان پذیر است. “همانطور که ما در نگاه مدلهای چرا تولید نسل ما در حال گرفتن مقدار زیادی از اطلاعات و الهام از آنچه که ما در حال دیدن همکاران خود در سراسر جهان انجام می دهند. اولین اولویت ایمنی است. اما در این زمینه روشن زیادی وجود دارد که می تواند انجام شود” Tarnopolsky گفت.

ارکستر فیلادلفیا در حال بررسی تشکیل گروه کوچکی از نوازندگان به عنوان به زودی به عنوان ماه ژوئیه. احتمال دیگر این است که نوآوری فضاهای داخلی و خارجی در سراسر فیلادلفیا به طور بالقوه اجازه می دهد شنوندگان به راه رفتن در اطراف.

این است که در آن هر موسسه باید استراتژی های منحصر به فرد بر اساس شرایط خاص منابع و بهداشت محلی داد. در مرکز کندی در واشنگتن دی سی یک محل که شامل چندین عملکرد فضاهای اندازه های مختلف ملی و ارکستر سمفونیک به وسعت گزینه های. این می تواند به معنای راه های متعدد از استقبال مخاطبان با خیال راحت گفت: Gary Ginstling, سازمان خدمات ملی مدیر اجرایی. وی افزود: آنها همچنین با توجه به کوتاه تر کنسرت.

“ما باید آگاه باشند که اگر اجتماعی فاصله مورد نیاز در محل آن نه تنها تاثیر مخاطبان ما آن نیز تاثیر می گذارد ما نوازندگان” گفت: Ginstling. “و بنابراین ما باید به تصور استفاده از این فضا را در راه های جدید و مطمئن شوید که ما نوازندگان اجتماعی فاصله. به طوری که باعث کاهش تعداد بازیکنان خواهد شد که تاثیر کارنامه انتخاب کند. همه آن چیزهایی که در حال نگاه کرد.”

Ginstling گفت: هر موسسه را بازگشت خواهد به نگاه متفاوت است. هنوز جنبش در خارج از کشور دلگرم کننده است. “این الهام بخش برای دیدن عملکرد دوباره را آغاز کرده است. همه ما همان هدف مناسب است ؟ به ما ارکسترهای در مقابل مردم و مردم اجازه می دهد به تجربه اجرای زنده,” او گفت:. “ما هیجان زده برای دیدن که اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im