حتی در حالی که جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا رای دادند تقریبا به طور کامل در امتداد خط حزب به تبرئه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح محاکمه در چهارشنبه شواهد جدید پدید آمده است که تهمت را فشار علیه دولت اوکراین شد گسترده تر و شروع ماه زودتر از قبلا نشان داد. در قلب استیضاح اتهامات بود مغلوب ساختن پیشی جستن holdup از کمک نظامی به اوکراین مگر اینکه آن کشور کمک او انتخاب مجدد کمپین با اعلام رسیدگی به دموکرات جو بایدن.

استیضاح بررسی مشتعل شد توسط یک جولای 25, 2019, تلفن, تماس بین تهمت و اوکراین ولدیمیر Zelensky. در آن تماس مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به یک درخواست برای کمک های نظامی از Zelensky با درخواست برای “نفع” — این بایدن تحقیقات و همچنین رسیدگی به چه تهمت ظاهرا معتقد بود که اوکراین دخالت در انتخابات 2016 هر چند اتهامات علیه اوکراین شده اند به طور گسترده ای افشا و خنثی و تبلیغات.

با توجه به تحقیقی رسانه ها گزارش در ماه دسامبر این باور است که اوکراین و نه روسیه دخالت در انتخابات تغذیه می شد به ناروا توسط ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه خود را.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار علیه اوکراین را آغاز و در ماه جولای سال گذشته و حتی پس از شروع Zelensky برنده این کشور در انتخابات ریاست جمهوری در اوایل سال با توجه به یک گزارش جدید سیاسی, اخبار سایت, Talking Points Memo. در واقع تلاش برای استنباط بررسی بایدن آغاز شد در اوایل ماه مارس.

Petro Poroshenko speaks.
رئیس جمهور سابق اوکراین پترو O. Poroshenko. برندان هافمن / گتی ایماژ

پیام های متنی به دست آمده توسط TPM نشان می دهد که تلاش شد به کارگردانی در اوکراین قبلی رئیس جمهور پترو O. Poroshenko و درگیر مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک و دو نفر از جولیانی را “ملتزمین” لو Parnas و ایگور Fruman.

سه مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران نزدیک موفق به وادار Poroshenko به اعلام قرار است بررسی بایدن با توجه به TPM گزارش. پس از آن رئيس جمهور از اوکراین برنامه ریزی شده بود در ماه مارس سال گذشته به مصاحبه به محافظه کار نویسنده جان جزایر سیاسی سایت تپه. در آن مصاحبه پوروشنکو اعلام خواهد کرد که بایدن تحقیقات و همچنین به عنوان یک دوم شم تحقیقات به اوکراین را به اتهام نقش در انتخابات 2016.

اما به دلایلی که هنوز ناشناخته Poroshenko حمایت از این مصاحبه در آخرین لحظه با توجه به TPM.

“آن یک ماه به طول طرح و یا تلاش یا هر آنچه شما می خواهم آن را توسط رئیس جمهور جولیانی و دیگران” Parnas گفت: در مصاحبه با TPMبه عنوان نقل قول شده در سایت در یکشنبه گزارش.

در شواهد بیشتری پدید آمده است که روز چهارشنبه در مدت کوتاهی قبل از سنا رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی نشان داد ایمیل نشان می دهد که مقامات پنتاگون شد “حیرت زده” با مغلوب ساختن پیشی جستن را به عقب نگه دارید و کمک های نظامی از اوکراین با توجه به سی ان ان گزارش.

“تصمیم برای چندمین بار در سراسر دولت برای هفته” سی ان ان گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de