به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بافندگی, آمریکا شرکت های تلاش برای هشدار در مورد 2020 درآمد

تسلا شروع تولید در شانگهای Gigafactory در ماه دسامبر 2019. هکتور RETAMAL/خبرگزاری گتی ایماژ

بیش از دو ماه گذشته شیوع کروناویروس از چین در شهر ووهان به سرعت افزایش یافت و از یک منطقه ای بحران بهداشت عمومی به جهانی همه گیر است که rattled زندگی عادی برای میلیاردها نفر از مردم و مختل اقتصاد و کسب و کار در سطح بین المللی.

در حالی که وضعیت در ایالات متحده به نظر می رسد تحت کنترل در حال حاضر با تعداد موارد تایید شده زیر 60 یک افزایش سریع در موارد عفونت در کشورهای دیگر از چین باعث شده است که بازارهای مالی جهانی از جمله عمده شاخص های ایالات متحده آمریکا برای جست و خیز کردن برای چهارمین روز متوالی در این هفته است.

همچنین نگاه کنید به: Facebook به ممنوعیت تبلیغات ترویج Coronavirus درمان پس از اطلاعات غلط اتهام

همانطور که از شنبه, چند آمریکا با تکنولوژی غول های قابل توجه جهانی قرار گرفتن در معرض به خصوص زنجیره تامین در چین, صادر کرده اند, هشدار به سرمایه گذاران در مورد اجتناب ناپذیر مالی تاثیر این ویروس مرگبار است. در اینجا این است که نگاهی به آنها چه کسانی هستند و خود را در نگرانی های بالا.

اپل

با آن خط مونتاژ تقریبا به طور کامل مستقر در چین و یک تکه بزرگ از درآمد آینده از مصرف کنندگان چینی اپل بود با تعجب یکی از اولین شرکت های حلقه زنگ در coronavirus.

هفته گذشته آیفون ساز گفت: این امر باید به کاهش پیش بینی فروش برای سه ماهه اول سال جاری با توجه به تولید و تاخیر در آن تامین کننده Foxconn و یک شیب در تقاضای مصرف کننده در چین است.

“کار شروع به سر در سراسر کشور, اما ما در حال تجربه یک کندتر بازگشت به شرایط عادی از ما تا به حال پیش بینی” اپل گفت: در آزادی مطبوعات مورخ 17 فوریه.

برخی از تحلیلگران وال استریت انتظار دارند بدتر است. “اپل به شدت در معرض. آن را تایید می کند بدترین ترس که آیفون تاثیر خواهد بود دراماتیک تر از حد انتظار” دانیال ایوس مدیر عامل تحقیقات حقوق صاحبان سهام در Wedbush اوراق بهادار گفت: نیویورک تایمز در هفته گذشته.

مایکروسافت

ویندوز PC ساز آن نیز به شدت متکی بر تولید چین صادر شده مشابه هشدار روز چهارشنبه گفت که coronavirus مربوط به اختلال در آن کارخانجات چین خواهد به احتمال زیاد تاثیر آن در سه ماهه اول فروش در رایانه های شخصی کسب و کار که شامل سطح لپ تاپ و تبلت و همچنین نصب ویندوز. آن محاسبات ابری, کسب و کار, چند, نیست, انتظار برای دیدن بسیاری از تاثیر.

“اگر چه ما قوی ویندوز تقاضا در خط با انتظارات ما زنجیره تامین در حال بازگشت به حالت عادی عملیات در سرعت کندتر از پیش بینی” این شرکت گفت: در بیانیه ای به سرمایه گذاران در روز چهارشنبه.

تسلا

تسلا افتتاح اولین کارخانه چین در شانگهای و شروع به تولید داخلی فقط سه ماه پیش. اما بر خلاف اپل و مایکروسافت برقی خودروساز گفت: در ماه گذشته که تولید سکسکه ناشی از این بیماری همه گیر خواهد تنها باعث 1.5-هفته تاخیر در تولید.

اما در اوایل این ماه شاهد وضعیت بدتر نشده تسلا خود را تغییر لحن و گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده که کروناویروس در نهایت ممکن است یک “مواد تاثیر نامطلوب” در کسب و کار خود را.

پی پال

سرویس پرداخت آنلاین پی پال ندارد فیزیکی کسب و کار و یا تامین امکانات در چین اما این شرکت نیز با صدور یک هشدار در سه ماهه اول درآمد و گفت: کاهش جهانی تجارت الکترونیکی با توجه به این ویروس در نهایت آن را تحت تاثیر قرار کسب و کار.

“ما در حال حاضر برآورد تاثیر منفی از COVID-19 به طور تقریبی یک درصد کاهش” این شرکت گفت: در آزادی مطبوعات در روز پنج شنبه.

صدها نفر بیشتر

تاثیر coronavirus فراتر بزرگ با تکنولوژی. در یک مقیاس گسترده تر نزدیک به نیمی از شرکت های آمریکایی فعال در چین انتظار می رود درآمد خود را برای کاهش این سال اگر کسب و کار نمی تواند به حالت عادی بازگشت تا پایان مارس با توجه به وال استریت ژورنالبا استناد به یک نظرسنجی انجام شده از 17 فوریه مارس 20 توسط اتاق بازرگانی آمریکا در چین یا AmCham.

از 169 شرکت هایی که در پاسخ به نظرسنجی یک پنجم گفت: سال 2020 درآمد حاصل از چین خواهد کاهش بیش از نیمی اگر این بیماری همچنان از طریق اوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>